Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne irigykedje...

Mit tegyek, hogy ne irigykedjek erre az osztálytársamra, és ne hasonlítsam mindig hozzá magam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki nagyon népszerű, hihetetlenül tehetséges, szép, okos, vicces, jó az alakja, satöbbi, és mindenki szereti. Egy olyan embert sem tudok mondani, aki nem kedveli őt. Rengeteg jó tulajdonsága van, sohasem csinál semmit rosszul. Ő a legnépszerűbb az osztályban. Szinte tökéletes...én meg pont az ellentéte vagyok. Elfogadom magam úgy ahogy vagyok, de annyira rossz érzés, hogy mindig hozzá hasonlítgatom magam, és azon gondolkozok, hogy neki miért olyan jó meg könnyű minden, nekem meg miért nem. Mit tehetnék, hogy ne hasonlítsam magam hozzá folyamatosan? 14/L

2014. aug. 17. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sajnálnám az időt is az önmarcangolásra.
2014. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!