Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok féltékeny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny az osztálytársamra (aki lány)?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nyolcadikosként még nem kéne ilyenekkel foglalkoznom,de nagyon úgy látom hogy beleestem egy fiúba. Ő mindig kedves mindenkivel, jók a jegyei és eszméletlenűl jól néz ki. Van egy barátnőm aki véknyabb mint én, szebb mint én, és jobb is nálam... Ki lehetett választani hogy a nyári szünet után ki ki mellet szeretne ülni. Ez a fiú megkérdezte a barátnőmet,hogy nem akarna-e mellette ülni. A barátnőm meg beleegyezet. Rá pár nappal, a barátnőm sírvafakadt óra közepén. Nekem sem mondta el mi a baj, és a barátainak sem. A tanár kiküldte a már említett "szépfiúval" az udvarra. És neki elmondta hogy mi a baj. A végén nevetve jöttek be. Törin a "szépfiú" sikeresen eltörte a golyóstollát és telibe találta a haverom fehér(!) pulcsiát, meg az asztalt. Ott maradtam óra után segíteni neki,amíg a többiek elmentek filmet nézni. Említett barátnőm,alíg akart kimenni a teremből. Mikor haza indultunk, ez a fiú annyit sem tudott mondani hogy "kösz" . Másnap megkérdeztem a barátnőmet hogy ő kit szeret. Azt nem mondta meg, viszont vigyorogva azt mindta hogy szerinte a "szépfiú" szerelmes belé. Persze vigyorogva reagáltam, de rendesen kétségbe estem. Elvileg együtt fogunk szépfiúval nyaralni a balatonon, mert a szüleink nagyon jóban vannak. Az egész storyból hiányzik hogy németországban lakom, és ez a második évem itt. Nem beszélek perfekt németűl... Help! Mit kéne tennem?

2014. jún. 6. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tanulj
2014. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármi megtörténhet még!!!

Próbáld meg valahogy elcsábítani érdeklődj felőle próbálj meg hozzá közelebb kerülni..:)

Hajrá ;)

2014. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oki...meg fogom próbálni,de most 2 hétig nem látom, mert holnap indulunk Magyarországba.
2014. jún. 7. 07:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj akkor 2 hét múlva ;)
2014. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!