Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SÜRGŐS! Menjek át másik...

SÜRGŐS! Menjek át másik iskolába vagy ne?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és most, hogy egyre jobban közeleg az évnyitó tiszta gyomorgörcsöm van. Meleg vagyok, de ezt nem vállalom fel és nem is vagyok az a meleges fajta. Mégis a fiúk már év eleje óta köcsögök velem. A lányok pedig rosszabbak. Az összes kb. átvert és hátba támadott. A titkaimat pedig elárulták pár embernek és most hogy itt az év eleje az osztályból csak 1 emberrel vagyok jóba. Plusz még egy emberrel, aki viszont egyel fölöttem jár. Ez az iskola nem is abban a városban van ahol lakok, hanem 15 kmel odébb. Az átlagom 4,5 szóval simán átvesznek egy itten gimnáziumba is, szóval ezzel lehet, hogy még több időm is lesz. De félek. Mi van ha rosszabb lesz. Mit tegyek? Újra akarom kezdeni... :( )Ui.: ezek a lányok nem csak annyit tettek, hogy pletykálkodtak, hanem még a végén lelkileg is bántottak + az egész iskolában az terjed hogy a hülye b***)
2014. aug. 19. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, és ugyanez történik. Ha átmész máshova, rosszabb nem lesz. Gëci társadalom.
2014. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is osztom #1 véleményét.
2014. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóval menjek...?
2014. aug. 19. 21:46
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne, ne menj. Nézz szembe a problémáiddal, mint egy férfi. Úgysem tudsz minden gond elől elfutni az életben.
2014. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy most általánosban is sulit váltottam mert alsóba mindig megvertek és ott is azt mondták, hogy nézzek szembe ezekkel a dolgokkal és a végén pszichológusnál kötöttem ki és Ő mondta hogy váltsak sulit, és az újabb sulimba szintén csesztettek de még is imádtam mert voltak barátaim akik kiálltak mellettem... Szóval nemtuudoom :S
2014. aug. 19. 22:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

menj át uj suliba és legyen erős megjelenésed akivel nem lehet g..cizni , ne legyél áldozat ne azt sugald ki , legyél nyitott és erős

titkodat meg ne áruld el senkinek hamár a szüleidnek mondod el , bennük tudsz mindig megbizni

2014. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj át, és mellette kezdj el valamilyen küzdősportot, ami növeli az önbizalmad, és ha beléd köt a sok idióta, sötéten rájuk pillantasz, és elszelelnek. Az ilyenek csak kötekednek, mert látják, hogy gyenge vagy. Soha ne hagyd magad!)

Amúgy meg neked sem tesz jót, ha remegve, félelemmel telve mész suliba, és órákon se fogsz tudni normálisan koncentrálni.

Egy próbát megér, én azt javaslom, válts^~^

2014. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Minden esetre még elkezdem a régi sulit és meglátom mi lesz pár hét után...
2014. aug. 19. 22:18
 9/13 *Victorique* ***** válasza:

Szerintem ha rosszul érzed magadat a mostani sulidban, akkor érdemes váltanod. Nem nevezném megfutamodásnak, sajnos az emberek rosszindulatúak, a te korosztályod pedig még elég éretlen ahhoz, hogy normálisan kezelni tudjon egy ilyen témát, sőt messzebb megyek, a felnőttek nagy része is dettó! Tapasztalat!


Van, hogy több értelme van újrakezdeni, mint felesleges bonyodalmakba keveredni. ÉS igen, a lányok szemetebbek mint a pasik, ezért csak annak add ki magad, akiben feltétlenül megbízol.

2014. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

menj.


ez enm menekvés, hanem jobb lehetőségek keresése.

ha ugyanez lesz a munkahelyen, akkor is válts. csak az ostoba ember választja a rosszabbat.


a szüleidben se bízz, a legtöbb kitagadná a gyerekét ha meleg lenne.

a titkaidat senkinek se áruld el, még annak se, aki szimpatikusnak tűnik. a legsikeresebb pszichopaták azok, aki kedvesnek tűnnek.

az emberek többsége ostoba, közönyös és rosszindulatú, csak arról feltételezz mást, aki bizonyít.


harcművészet + valamilyen súlyzós sport jó ötlet. mellette önismeret, meditáció, szituációs játékok, konfliktuskezelés, logika fejlesztése, stb segíthet a problémák megoldásában.

a pszichológusok többsége meg semmire sem jó, inkább magadnak keresd a lelki békéd.


az igaz, hogy a felnőttek többsége se tudja kezelni ezt, ne reménykedj hogy később változni fog. lehet, hogy egy idősebb férfi tudna segíteni rajtad, de a homoszexuálisok többsége is felszínes és átveri a másikat.

2014. aug. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!