Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért akadnak ki sokan azon,...

Miért akadnak ki sokan azon, ha egy 14 éves lánynak barátja van?

Figyelt kérdés

Miért vannak sokan kiakadva már azon egy is, ha egy 14 éves lány járni kezd egy korban hozzá illő fiúval?

Persze életkoruknak megfelelő viselkedéssel. Pl. puszi, csók, kézfogás, kb. ennyi.


2014. aug. 6. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Én nem akadok ki, csak iszonyúan nevetségesnek tartom felnőtt fejjel.

A lány felkel a minimax elől, a fiú kikapcsolja a cartoon network-öt és mennek "járni".


Komolytalan ez nagyon, egy olyan dolog siettetése, amivel kb 2 évig még bőven ráérnének. Egy 7. 8. osztályos gyerek még kicsi. Ha tetszik ha nem.

A "járás" meg nagyoknak való. Legalább a középiskola kb 2. osztályát illő lenne megvárni.


Amúgy meg amin sokan kiakadnak, az az, hogy sok 14 éves nem áll meg a puszinál, meg a kézfogásnál.

2014. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen senki nem akad ki, csak az folytonos partnerváltogatáson (ahogy az idősebb lányok/nők esetében is) meg a szexen (mert arra tényleg inkább 2-3 évvel idősebb korban érnek meg a kamaszok).
2014. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
nincs ezzel baj, a gyakori partnerváltás meg azért van, mert szeretne az ember minél többel kipróbálni, milyen járni ... én is ilyen voltam 14 évesen XD bár én fiú
2014. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom én, hogy miért van, csak nálam a járás sosem a "próbálgassuk" kategória volt, hanem annak a jele, hogy az adott illetővel akarok együtt lenni ameddig csak lehetséges.
2014. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

BETEG elméjű aki 14 évesen még minimaxot néz,kedves első.

Az a nyolc éves szint semmi más.

2014. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadok ki, de nagyon furcsának tartom, magamra gondolok mindig, én 14 évesen még kislány voltam minden szempontból. Egy 14 éves nekem még gyerek. (30 éves vagyok, azért még annyira nem öreg)
2014. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez emberfüggő teljes mértékben.


Van, akinek 14 évesen semmi szexuális igénye nincs, van, akinek már azelőtt jelentkezik valami, és ebből kifolyólagosan vágyni kezd valamiféle testi kontaktusra is. NEM, NEM A SZEXRE GONDOLOK. De testi, ill. szexuális kontaktus egy csók, egy romantikus ölelés, stb.


És azért vannak, mert balga szerzetek, és nem látják be, hogy sokféle ember van. Vagy csak neten nagy a szájuk.

2014. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi gond, nekem a szüleim sem ellenezték. Normális viselkedés, hogy a gyerekek, kamaszok próbálgatják, tanulgatják a felnőtt szerepeket, anno ez a próbálgatás például a magyar kisfiúk szekeres játékain, vagy a magyar kislányok sárkemencében "sütögetésén" mutatkozott meg.
2014. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen jöttem össze a mostani vőlegényemmel.. anyám ki is akadt. még nem voltam 16 amikor lefeküdtünk.. következő nyáron l is jegyzett és most őszre tervezzük az esküvőt..
2014. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Elso,mindenki magabol indul ki. Ez azt jelenti,hogy te 14 evesen 3 eveseknek szolo musorokat neztel,gratulalok... Ez a minimaxos duma mar reg nem "meno",rettentoen unalmas .


Szerintem semmilyen gond nincs ezzel,egy bizonyos hatarig. Egy 14 eves eleg nagy ahhoz,hogy kezenfogva setaljon,meg csokolozzon a baratjaval/baratnojevel,a szexhez viszont nem. De igazabol emberfuggo is,van,aki ennyi idosen meg nagyon gyerekes,masok viszont mar igenylik a romantikat.

2014. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!