Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kicsit félek attól, hogy újra...

Kicsit félek attól, hogy újra találkoznom kell az iskolatársaimmal. Hogyan hagyjam figyelmen kívül őket?

Figyelt kérdés

Egy gimnáziumba járok már 3 éve, még 1 év van hátra. Hamarosan újra kezdődik az iskola, és én nagyon nem vagyok jó kapcsolatban a többiekkel. Nyár elején megtudtam az osztályomból a fiúk miket is pletykálnak rólam (kb. homokosnak néznek), ezenkívül az évfolyamom másik két osztálya is elég furcsán tekint rám. Egyikbe jár két gyerek, akik már nem egyszer kaptak szinte röhögőgörcsöt miután elmentek mellettem.

Ezenkívül a 10. (mostmár 11. lesz) évfolyamban is jópáran utálnak, pletykálnak rólam, furcsán tekintenek rám.

Csináltam 1-2 nem túl jó dolgot, pl. facebookon írogattam nekik 1-2 embernek ott be is szóltam. Aztán egy lány évfolyamtársammal írogattam facebookon és kicsit furcsa kérdéseket tettem fel neki (megígérte nem mondja el senkinek de tuti elmondta). Emellett egyik gyerekre ráírogattam kamu facebookról aki nem tudom miért utált meg korábban, biztos rájött, hogy én voltam az.

Ezekután hogyan hagyjam őket figyelmen kívül? Kitudja milyen pletykákat találtak ki még rólam a nyár folyamán.


2014. aug. 24. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha beszólogatsz nekik, akkor miért csodálkozol, hogy utálnak?
2014. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mostmár nem, csak egyszer régebben, de nem ez volt a kérdés
2014. aug. 24. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire paranoiás, mert szerintem tuti nem az volt a legnagyobb dolguk, hogy rólad pletykáljanak. Ha mégis, az azt jelenti, hogy élettelen disznók és nem érdemes a véleményükkel foglalkozni. De ez így kb. minden pletykára igaz.
2014. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!