Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoznom kell az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznom kell az exemmel és tisztázni mindent hogy végre tudat alatt is elengedjem?

Figyelt kérdés
3 éve volt elsö szerelem és nagyon szerettükegymást de tönkrettem a hisztijeimmel és megváltoztattam sokkal kemènyebb és hideg lett megcsalt mert kihuztam a gyufát amit nem kellett volna... Azóta nem bírok nyugodni mert folyton kerestem hülyep*csa módjára végig hideg volt velem , letiltott és nem láttam elmondta nem akar semmit és tovább lèpett aztán feloldott és be is jelölt nem tudom mièrt egyszer se keresett nekitámadtam hogy mit akar meg egyik pillanatban kedves volt aztán tárgyilagos, megint letiltott mert nem bírtam mondtam ha nem akar semmit tiltson mert ez fáj nekem. Aztán 2 èv után ùjra láttam egy meccsen amelyiken egy közös haverunk vitt el és ùgy viselkedett velem mint anno 3 éve mikor jártunk megérintette a derekamat végig mellettem állt mintha vigyázott volna rám pedig közös haverunk végig máshol volt.. Bejelölt ùjra megint nem keresett kezdtem bekattani hogy nevetsèges vagyok és összevesztem vele mikor kerestem kèrtem hogy tiltson de nem tette... Azóta nem is hallottam hogy van/volt barátnöje éjjel újra meg újraazt álmodom amikor az utolsó éjszakánkon azt mondta szeretni fog amíg él mondjunk bármit és tegyünk bármit is..Hogy kèrjem meg hogy segítsen elmagyarázni mi ez...hogy ez csak a kèpzeletem vagy hogy ha nem akar semmit jó ötlet hogy kèrjem meg hogy mondja el az igazat mit èrez és ne èrezzem többé ködösnek hogy ö mit akar valojában?:/
2014. júl. 15. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A szerelem, szakítás heves érzelmekkel járnak... De minden lecsillapszik.

3 év alatt a srác is megnyugodott. Normál esetben az, h bejelöl olyan mint egy baráti jobb. Miért kell letámadni, h nem ír. Te minden ismerősödnek írtál amikor bejelölted?


Értem, h az exed,és még érzel iránta valamit, de azt nem értem, h miért kell nekiesni.

Szépen nyugodtan beszélj vele, de félő, h ne adj isten újra összejöttök kezdőne mindent elölről...


Én nem vagyok híve az újrakezdett szerelmeknek.... bár ez a szakítás okától is függ

2014. júl. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de hogy kezdjek neki? Mert sose tudom rávenni hogy konkrètan tisztázhassuk és öszintén élöben szeretnèm ha elmondaná..:/
2014. júl. 15. 01:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, h leírnám neki amit gondolok, és had emésztgesse, majd válaszol ha akar.

csak az az észrevételem, h eléggé türelmetlen, és hirtelen típusú vagy. Szóval semmiképpen se sürgesd.

2014. júl. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állandóan letámadod,hogy tudna így veled megbeszélni bármit is?! "letiltott-feloldott" Istenkém,hány évesek vagytok???
2014. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!