Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek tényleg embertelen...

Szerintetek tényleg embertelen a viselkedésem?

Figyelt kérdés
Egyetem tantárgyfelvételről van szó. Felvettem úgy a tantárgyaimat , ahogy már egy hónapja elterveztem . És nagyon sok olyan ember van az évfolyamon , akinek két tárgya ütközik egymással , és most cserélni akarnak az olyanokkal , akiknek nincs ütközés. Engem is megkértek többen , hogy cseréljek , de nemet mondtam . Mert én úgy vettem fel , hogy minden tárgyam jó időpontban legyen , jó tanárnál. És most a fejemre olvasnak mindenfélét , hogy én csak a magam érdekét nézem , és nem érdekel a többi. Igen, ez most tényleg így van . De engednem kéne , a saját káromra , hogy másnak jó legyen?
2014. aug. 26. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog. Mondd, hogy neked csak így jó, nem tudsz mit csinálni. Ha persze lehetne úgy variálni, hogy neked még jó maradjon, de másnak jobb legyen, akkor azért azt meggondolhatnád
2014. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nem kell engedned, nem az oviban vagytok, hogy másokat pátyolgass, felnőtt emberekről van szó könyörgöm! Isten mentsen, hogy elcseréld azt, ami jó neked! Nagy általánosságban kijelenthetjük, hogy az élet nem így működik! Itt nem arról (olyan volumenű dologról) van szó, hogy pl. valakivel helyet cserélsz a kocsiban, mert hátul rosszul érzi magát! Egyetem könyörgöm! Nem is értem, hogy hogy van pofája bárkinek is a fejedre olvasni bármit ezügyben! Első sorban magadra kell gondolnod, majd ha lesz családod, munkahelyed, akkor kicsit (néha nagyon) más lesz a helyzet, másokat is figyelembe kell venned a döntéseid meghozatalakor!
2014. aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy engedd!
2014. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem embertelen, inkább tervszerű. A kollégák is gondolkodhattak volna előbb.
2014. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Abszolút helyesen jártál el. Az egyetemen mindenki a maga érdekeit kell, hogy előre helyezze, hiszen az egyéni bldogulása a cél végtére is. Mindig vannak emberek, akik nem elég körültekintően viselkednek és elvárják a másiktól, aki igen, hogy "segítse ki". Ezen a szinten mindenki saját magát kell, hogy nézze elsődlegesen. Mi lesz a munkahelynél?Ott is elvárnák, hogy a Te általad megszerzett munkába bevonjad őket, mert különben milyen embertelen, önző vagy?Érzelmi zsarolók mindig vannak, akik próbálkoznak, nem szabad nekik hagyni, mert maguk alá gyűrnek utána és sajnos azt lesheted, hogy majd ők segítenek hasonló helyzetben.
2014. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy cserélj! A világ nem a jófiúknak áll. Csak ki fognak ahsználni,ha mindig kedveskedsz. LEtt volna másnak is esze előre gondolkodni.
2014. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én biztos képe is töröltem volna,ha valaki még azért kioktat mert hogy magamnak jót akarok ,már bocsánat.... biztos felmenne a pumpa az tény :D
2014. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!