Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vesznek semmibe a fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesznek semmibe a fiúk? Nem normális a viselkedésem?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok kedves, aranyos még sem ér semmit. Nem tudom miért, de általában a fiúk elhagynak engem, vagyok ők adnak rá hogy szakítsak velük. Pár hónapnál hosszabb kapcsolatom még nem volt. De sajnos sok rossz tulajdonságom van: csendes, visszahúzódóm túl naiv vagyok. Nem élek olyan életet amilyet kellene, nem járok bulizni. Lehet hogy buliznom kellene járnom. Nem vagyok egy szinten a velem egykorúakkal. 23/l
2014. aug. 24. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
itt mindig az ilyen lanyokat keresik :) Szoval hajra.En mar nem is farasztom magam a privatokkal :)
2014. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Kérdésben a válasz rózsabogár: mert csendes, visszahúzódó és túl naiv vagy. Az első kettő még oké, de már azok is halálosan unalmassá és érdektelenné tesznek, de a naivitás veri be a koporsószöget.
2014. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megváltoznod, mert az nem te lennél, szerintem jól csinálsz mindent.
2014. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LazyJones ***** válasza:

Egyrészt akkor ne a veled egykorúakkal próbálkozzál, hanem azokkal, akikkel egy szinten vagy. Másrészt te mi alapján válogatsz pasik közül? Sok hasonló helyzetben futottam bele olyanba, hogy az illető azért volt egyedül, mert "Egy bizonyos szint alá azé' má' én se megyek..."

Nem kell csüggedni, nem kell feladni, nem kell színészkedni. Legyél önmagad, és előbb vagy utóbb úgyis lesz valaki, aki pont annak a csendes, túl naív, unalmas lánynak fog szeretni, aki vagy!

2014. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én éppen az ilyen tipusért vagyok oda. Sajnos a mai világ nem neked lett kitalálva, de ez nem azt jelenti, hogy kevesebb lennél másnál, csak annyit, hogy a nagy átlag nem tud értékelni. Keresd kulonlegesebb emberek társaságát.
2014. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kell lehúzni? Unalmas és hülye, titeket minősít, ha ilyenekhez vonzódtok.
2014. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedsz? Milyen az életstílusod, hogy nézel ki,... ?
2014. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyanokkal ismerkedj amilyen te vagy, ne olyanokkal akiktől sokban különbözöl. Szerintem sok férfi értékelné ezeket a tulajdonságokat, csak meg kell őket találni.
2014. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!