Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy menjek be hétfőn suliba?

Hogy menjek be hétfőn suliba?

Figyelt kérdés

Utálnak az osztálytársam, nem tudok oda bemenni többet, egyszerűen képtelen vagyok rá, ha arra gondolok, arra begörcsöl a gyomrom, de ma már pánikrohamot is kaptam miatta.

Nem akarok anyáéknak ezzel semmi rosszat, így azt nem tehetem meg, hogy nem megyek be, pedig tényleg nem fogom ezt kibírni. Megmondták, hogy menjek el az osztályból. Tuti úgy fognak fogadni, hogy mit keresek még ott?! És leülni is hova fogok? Azt se fogják engedni, hogy leüljek bárhova. Mit csináljak?

Akkor válthatok sulit, ha idén se lesz jobb, de tudom, hogy nem lesz jobb! És ennek semmi értelme ott szenvednem még egy évet. (mert évközbe meg sulit váltani nemjó)

11-es leszek.


2014. aug. 30. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi bajuk van veled?
2014. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ez durva. Engem is csesztettek, de nem ilyen durván csak beszologattak mindennap. Aztan meguntam és csak azért is odaultem, odamentem. Elengedtem azokat amiket nem akartam hallani. Sikerült. Majdnem egy évbe telt. Minden egyes nap egyre jobban ment a "nem erdekel" stilus... Ha bármit mondtak csak annyit mondtam:oké. Meg egy magabiztos mosoly és befejeztek. Iszonyat nehéz de próbáld meg. Legyél erős ha nem birod irj nyugodtan.Hetfon én is így megyek be:))))) Hajrá:) és a mosolyt el ne felejtsd. Ha látják hogy nem érdekel észre sem vesznek:)
2014. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg iylen súlyos a helyzet, harcold ki hogy másik iskolába menj. Ha nem sikerül, akkor határold el magad mindenkitől az osztályodban. Akinek valami nem tetszik veled kapcsolatban, az jól megszívta mert csak tűrheti. Aki pedig erőszakosan belemászik a szférádba, annak törd el az orrát.
2014. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy, ugye?
2014. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen
2014. aug. 31. 17:19
 6/7 anonim válasza:

Én 8.ban kaptam meg "az osztály legutáltabbja" címet. Mindenki azt hitte, hogy elmenekülök előlük, DE EZT NEM SZABAD! Egyszer egy csaj odajött hozzám beszólogatni, utána 5 másodpercig csak néztem rá, aztán szabályosan beleröhögten a képébe. JA, és ülj le oda, ahová csak akarsz! Mutasd meg, hogy egyedül is jól vagy, és hamar megkedvelhetnek, mert ha lesz*rod őket, elkezdenek érdeklődni:) és magabiztos legyél, ne mutasd ki, hogy rosszul érzed magad! Sok sikert :D


Lány vagyok

2014. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szard le őket. Koncentrálj a tanulásra a következő 2 évben és ismerkedj máshonnan emberekkel.
2014. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!