Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma (hétfőn) voltam először...

Ma (hétfőn) voltam először szoliban,3 percre. Azt mondta a csaj hogy 2-3 nap múlva jöjjek. Pénteken biztos, hogy megyek. Szerintetek menjek még szerdán is?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem ezt miért itt kérdezed tök idegenektől, a te dolgod hogy mész vagy sem.

De ha már engem megkérdeztél, akkor én azt mondom hogy ne menj semmikor sem, mert a bőröd hamar tönkremegy és ronda lesz, ezen pedig az sem segít ha sárgásbarna bőröd lesz, sőt, azzal együtt különösen csúnya lesz a fakó, száraz, fonnyadt bőr.

2014. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz..olyan ritkán menj, amennyire csak lehet, ha nem akarsz sárga, ronda bőrt.
2014. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!