Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gáz ez így? Vagy...

Nagyon gáz ez így? Vagy rajtam kívül mindenkinek elment az esze?

Figyelt kérdés
Az a story hogy ugye ma volt első suli nap, történetek a nyárról barátnőkről,ki-mit csinált, pasi ügyek meg ilyesmi...És hát a két legjobb barátnőm kivételével, van egy nagy lány banda (kiváló,jó tanulókból áll) sose voltunk igazán nagy barátságban velük mi olyan magunknak valók vagyunk, de nagyon megváltoztak mint mondtam eddig jól tanultak, az osztály aktivistái voltak. Most meg 8.-ra cigiznek,kézről adják egymásnak a tök gáz pasikat,facebookon is olyan képeket látok hogy uristen. És még csak 13 évesek,cigiznek,pasiznak mellette meg menőznek hogy mit csináltak a fiúikkal. És ez mind igaz mert a legjobb barátnőm lógot velük nyáron. Kérdezem én aki erős négyes tanuló,eddig 2 diák szerelme volt(szájra puszi,kézfogás,ölelés)de ezek semmiségek, szolidan öltözködik és bár dohányzok meg piálok...de ez most nem lényeg. Gáz hogy 14 évesen nincs komolyabb barátom vagy akármilyen pasim is? Nem tartom annak és tudom hogy ezek nem nagy szerelmek csak divatból járnak,de kiváncsi vagyok mások véleményére is. Én várni szeretnék az igazira minden értelemben és szempontból, de most akkor velem van a baj,túl prűd vagyok vagy régi felfogású? vagy ők akarnak nagy lányok lenni? nem tartom helyesnek ezt az egészet és féltem is őket, de nem akarok beleavatkozni...viszont az érdekelne hogy pozitív vagy negatív hogy nem fogok akárkivel kavarni,mert nem látom értelmét? később majd lehet emiatt nem lesz barátom? a mai fiúknak márcsak a r*bancok kellenek, mert ha így van akkor inkább a magányt választom :(. nem fogok megváltozni hogy menő legyek,ne értsen félre senki csupán közvélemény kutatást végeztem.

2014. szept. 1. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ők akarnak nagylányok lenni. Ezt nagyon szeretem, hogy lenézed őket (igen, lenézed), mert cigiznek, de te is nyomod. Hmm. Itt a lenézés fő oka a pasizás, de azért mégis érdekes ez. Ne aggódj, hamarosan te is el fogsz kezdeni pasizni, meg összejárni mindenkivel, mert az emberek többsége nem bírja, ha kiközösítettnek érzi magát. Te különösen nem. Szóval te is elkezdesz hasonlítani rájuk, mert megvan benned a hajlam. Ez így lesz sajnos.
2014. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hasonlítok rájuk én bánatomból iszok,cigizek ők meg mert ez a divat, ők menőznek vele és depressziós vagyok...fiú meg nincs a közelben sem aki hozzám szólna, nem vagyok egy gyönyörűség, átlag kategória szóval nem annyira csúnya....belsőleg meg jobban megértettük egymást egy fiúval mint bármelyik lánnyal...de hát nekem ez jutott,emiatt nem lesz soha senkim mert mindenkinek csak ezek a ribizlik kellenek :/
2014. szept. 1. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
14 éves lány: "Bánatomból iszok" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nahát hová fajul ez a világ.
2014. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vicces de én is ezeken gondolkozok xd
2014. szept. 1. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szokok bánatomba inni a kedvenc italom.:-D
2014. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell senki miatt megváltoznid. Ne cigizz és ne igyál. Én 16L vagyok és még nem volt barátom. A többi 13 évesnek ment el az esze,hidd el.
2014. szept. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb probléma nem a pasizás, hanem az ivás és a cigizés.

Az, hogy ilyen korban pasiznak, az csak akkor baj ha divatból csinálják. De ennyi idősen szerelmesnek lenni, járni valakivel,szerintem nem baj. (nyilván nem a szexről beszélek, hanem a szájra puszi, ölelés,randik...) És az hogy te nem pasizol az sem baj, majd eljön annak is az ideje.

Viszont a pia és a cigi komoly bajok, ezeket pedig te is csinálod, tehát semmi okod lenézni őket. Ha abbahagyod ezeket, akkor már lesz okod arra, hogy lenézd őket. Addig csak egy kicsit térsz el tőlük, de semmivel sem vagy jobb.

2014. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!