Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kezdő blogos vagyok, és lenne...

Kezdő blogos vagyok, és lenne egy kérdésem, ami szerintem rajtam kívül mindenkinek tök egyértelmű (? )

Figyelt kérdés

Naszóval. A bloggeren szeretném beállítani, hogy a fejléc alatt több "fül" legyen, amikre rákattintva különböző oldalak jelennek meg.

Mint pl. ezen az oldalon a Főoldal/Szereplők/Trailer/Prológus/Helyezéseim fülek:

[link]


Ahogy észrevettem, ezt nagyon sok blogger használja, szóval szerintem ez elég egyszerű kérdés. Beszólogatásokat viszont inkább nem kérek: tudom, hogy béna vagyok, totál értelmetlen időpocsékolás lenne, hogy ezt te is bizonygasd! :)



2013. dec. 16. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én most regisztráltam a Bloggerbe,és az ÚJ BLOGnál rámegyek,beírok egy sayst,majd a címhez bármit írok ezt adja ki:Sajnáljuk, EZ a blogcím tartózkodás mellett érhető el. Segítenél,kérlek?
2013. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valszeg olyan címet adtál meg, ami nem elérhető/foglalt. Próbálkozz más címmel :)
2013. dec. 19. 21:11
 3/6 anonim válasza:

Szia.

Az enyém ilyen:

[link]

itt is vannak hasonló fülek. Én ezt úgy csinálom, hogy a blogger szerkesztőjében van egy olyan, hogy "Oldalak" és ott rá kell menni, hogy "Új oldal". Itt megadod az új oldal nevét és ez lesz a "fül" címe is. Innentől kezdve tele rakhatod linkekkel és írhatsz is bele.

Itt egy kis segítség ha nem találnád:

[link]

2013. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az első kommentelő vagyok.köszi a segítséget,de sehogy se megy.. :( egyszerűen nem enged blogot létrehozni,mndig címnél ugyanazt írja ki amit már írtam.. :(
2013. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Talán többet tudok segíteni, ha leírod, hogy milyen címet szánnál a blogodnak, és mi lenne a sztorija. Ketten majd csak kiokoskodunk egy olyan címet, mai még nem foglalt! ;)

Egyébként nem lehet, hogy használtál a címben ékezetet, vagy valami írásjelet, amit nem enged?

2013. dec. 21. 19:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Második: Köszönöm szépen a segítséget! Amúgy nagyon tetszik a blogod! :D
2013. dec. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!