Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nemrég költöztünk fel Pestre,...

Nemrég költöztünk fel Pestre, és Békásmegyeren a Medgyessy általános suliba iratkoztam be. -lent inf. - Tudnátok ajánlani a környéken egy olyan iskolát, ahol lehet tanulni és a társaság is barátságos?

Figyelt kérdés
Lehetetlen tanulni , a gyerekek borzasztóak, a tanárok pedig nem szólnak semmit. PL. egész órán szaladgálnak, ordítoznak és mindenféle tárgyakkal dobálóznák, a tanárral való viselkedésük is borzasztó, És főképp, hogy egyáltalán a tanárok elviselik ezt.És egyébként 7.-esek. Tudnátok ajánlani valami elfogadható iskolát ami viszonylag nincs messze a Juhász Gyula utcától? És a Zipernowsky Károly ált. sulitól mit tudtok? :)

2014. szept. 2. 14:30
 1/3 anonim válasza:
Zipernowsky Károly ált. suli az nagyon jó mindenki aranyos SZUPEREK a tanárok én is oda jártam :) most vagy 11.-es AJÁNLOM nagyon jó iskola. érthetően normálisan akár többször is elmagyarázzák az anyagot ha kéred :) nagyon jó suli
2014. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
előző vagyoook...Bocsánat elírtam.. most VAGYOK 11.-es :)
2014. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én viszont pont úgy hallottam, hogy nem jó iskola és gyenge. aki tudja elviszi a gyerekét 4.től.
2015. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!