Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi az oka, hogy szoba sem...

Mi az oka, hogy szoba sem allnak velem?

Figyelt kérdés

Masodikos gimnazista lany vagyok. Elsoben volt egy lany, akivel nagyon joban lettem, mindent egyutt csinaltunk. Masodikra o csatlakozott a menokhoz, es engem le sem szarnak. Azt sem vennek eszre ha egyik naprol a masikra meghalnek, es nem mennek tobbet.

Ez nekem iszonyatos lelki teher, mert nagyon szeretem a tarsasagot. Elejeben mindig odamentem hozzajuk beszelgetni, de mindig olyan elutasitoak, lenezoek voltak. Mintha egy senki lennek.

Es most, most annyira bant, mikor egyedul ulok szunetben, es latom milyen jol szorakoznak egyutt. Viccelodnek, elik az eletuket.

Utaztunk egyutt, es nem tudtam ki melle ulni... nem tudom miert, de nem tudtam sirni sem, de belul annyira fajt ez az egesz.

Nem tudom meddig birom meg ezt.


Ugy tudok csak a sulira gondolni, hogy meg ki kell birnom ketto evet. De nem ezt szeretnem. En at akarom elni a gimis eveket, nem pedig tulelni..


Altalanosban rengeteg baratom volt, az egyik legjobb baratnom is a sulimba jar, ovele sokat talalkozom.


Felek, hogy ez befolyassal lehet majd a tanulmanyaimra ez az allapot. De ami a legrosszabb, hogy lelkileg is befolyasol. A minap meglattam facebookon egy posztot, hogy barati tarsasag nyerhet vitorlazast, es eleg rosszul erintett- azota sek tudok felengedni, gorcsos vagyok, es rossz a hangulatom.


Hogyan tudnek ezen tullepni? Neha azon gondolkodom, ha ilyen unszimpatikus vagyok az emberek szamara, hogyan lesz parom, vagy mar sosem lehetnek barataim?

Igazabol azert nem ertem, mert baratkozosnak, kedvesnek es segitokesznek tartanak a korulottem levok. Nem szokasom kibeszelni senkit, oszinte vagyok.

Mar azt sem tudom, ki vagyok valojaban... meg kellene valtoznom, hogy ne legyek maganyos?

Sokszor erzem magam egyedul, mikor csak osztalytarsak vannak korulottem, es akkor oriasi nyomas van a mellkasomban.


Neha annyira megalazo egyedul lenni, hogy szivesen lennek ongyilkos azokban a pillanatokban. Persze valojaban nem csinalnek ilyet, mert stabil csaladi hatterem, es nagyon jo baratnom van, de ha megfordult a fejemben, az mar rossz, ugy gondolom.


Talan egy parkapcsolat jot tenne, de ez a helyzet elveszi az onbizalmam, es mar nem tudom elhinni magamrol, hogy barki is szerethet egy lanyt, akit 40 ember kozul senki sem kedvel igazan.

;(


Lehet valamit tenni?



2014. ápr. 26. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd itt kapsz nyalást, ne izgulj.
2014. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
34%
Lehet, hogy büdös a szád. Nem, nem megbántani akarlak, de ez is egy alternatíva.
2014. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 KedvesPitypang ***** válasza:

A barátnőddel megbeszélhetnétek a dolgokat, biztosan segítene, ha kiöntenéd neki a szívedet.

Fiú osztálytársaiddal is barátkozhatnál, ha a lányok közül senkit nem mondhatsz barátnődnek. Néha jobban megértenek a fiúk, mint a lányok, mert talán ők reálisabban nézik a világot, vagy nem is tudom... Tapasztaltam már, hogy egy fiú sokkal jobban megértett. :)

Nagyon rossz lehet neked, de próbálj meg valahogy túllépni ezen, mert ahogy írtad: sem a tanulásra, sem a lelki állapotodra, egyáltalában semmire nincs ez jó hatással.

2014. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem már csak 6 hetem van hátra egy olyan osztályból, ahová anno újként kerültem, és azóta sem fogadtak be teljesen. Nem tehetsz sokat, mint hogy megpróbálod lenyomni ezt az évet, és jövőre max. osztályt váltasz/iskolát, ha tényleg ennyire rossz a helyzet, és senkivel sem tudsz beszélgetni, szóba állni. Egyébként pedig évfolyamtársakkal is megpróbálhatsz beszédbe elegyedni vagy felsősökkel/alsósokkal, ha van rá lehetőséged. A tanároknak elmondtad már a problémádat? Sokszor az is segít, ha nem tartod vissza. Én elkövettem azt a hibát, hogy soha nem szóltam a tanároknak, otthon is csak keveset, így nem nagyon lehet megoldást találni a problémákra.
2014. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress mas tarsasagot. Ha teged nem kedvelnek akkor nem is biztos, hogy ernek annyit, hogy veluk foglalkozz!
2014. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csóró vagy,rossz a külsőd,nincs ájfónod..
2014. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmikepp sem akarok sulit valtani, nagyon elismert gimibe jarok, ami ugye egyutt jar a sok gazdag protekcios osztalytarssal. Csunya nem vagyok, es a leheletem sem kellemetlen, viszont gazdag tenyleg nem vagyok. Onekik mindig mindenuk uj, meg iphone, nyaralas, sieles stb.

Mi meg eddig voltunk ketszer nyaralni...


A baratnommel mindent megbeszelunk, de ezt annyira kinosnak tartom. O sem a legmenobb az osztalyukban, de van ott is egy-ket hasonloan nem epp kozimadott figura- akik teszem hozza nagyonis jofejej, ennek ellenere nem a kozponti figurak. Veluk szoktam neha logni, de az nem egy olyan tarsasag, akikkel fesztivalozni lehetne, vagy nyaron egyutt logni. Csak ugy vannak.


Igyekszem azert jol tanulni, mert hajt a gondolat, hogy majd a 10 eves osztalytalalkozon megmutathassam, hogy abbol az anno szerencsetlenbol is tisztesseges ember lett.


Sajnos ezt a motivaciot demotivalja az, hogy nem vagyok egy nagy csapat tagja. ;(

2014. ápr. 27. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!