Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Van egy cigánylány...

Mit tegyek? Van egy cigánylány a suliban, aki szinte terrorizál. Többi lent

Figyelt kérdés
Tavaly jóban voltunk, de aztan kitalálta a huga, hogy r***nc vagyok, es azota hangosan mondogatja a suliban (de csak akkor ha ott van mellette a huga vagy a barátnői) h k***a vagyok r***nc stb. Ráadasul egymassal szembe van a termünk es szünetben bezárják, igy pont becsengetéskor ők is allnak a teremnel, es közbeen jár a szája, h r**anc vagyok meg ilyenek. Idősebb is nalaam. Annyira ciki. Az osztalytarsai meg jot röhögnek rajta :/ Ha elmondanam anyanak az csak olaj a tűzre. Mit tehetnëk?
2014. szept. 2. 20:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%
Mond ezt neki:pont te beszélsz aki egy szál cigiért bárkit leszopsz te cigány!
2014. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Azert azt is leirhatnad hogy miert mondja ezt. Osszevesztetek, szemet voltal vele, lecigusoztad? Ok nelkul azert ennyire nem szall rad!
2014. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Barátja van. Es ha mondanam is neki, sokkal jobban vissza tudna vágni. Még egy fiunak is neki ment. Azert talalta ki a huga, mert a huga haverja kitalalta h engem megujjazott.
2014. szept. 2. 20:24
 4/27 A kérdező kommentje:
Érthetőbben: a huga haverja kitalalta h megujjazott, es a huga a fiunak hitt.
2014. szept. 2. 20:25
 5/27 anonim válasza:
55%

Nem kell ezeknek ok. Pár évvel ezelőtt ugyan így ültünk a szünetben a tanterem előtt. Egyszer csak a semmiből odajött egy cigány csaj és kaptam egy akkora pofont mint még életemben soha. Azt se tudtam mi miért, ki ő. Az igazgatóiban kiderült nem is én voltam a célpont. Annyira primitív, ösztönlények hogy vissza mehetnének a fára!

Kérdező mosolyogj a képébe! Nem veszel tudomást róla, de ha rosszabbodik akkor előbb osztályfőnök, igazgató és csak azután vondd be a szülőket.

2014. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Volt már olyan h mosolyogva mentem el mellette, de ő erre ezt mondta: "Nézzetek, örül neki h k***a"

Volt mar hasonlo helyzet, de se a tanar, se az igazgato nem tett semmit. A szülő szolt ra, de majdnem nekiment a szülőnek is. Ajj, minden reggel gyomorideggel megyek suliba, este meg nem tudok elaludni.

2014. szept. 2. 20:39
 7/27 anonim válasza:

Figyelj a mosolygás csak akkor ér valamit ha végig csinálod! Ne add fel, és egy idő után csak belátja a barlang lakó hogy nincs már ereje feletted! Vedd úgy amikor beszól mintha nem Neked mondaná, peregjen le rólad minden mocskolódás.

5. Válaszoló

2014. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha becsicskulsz neki, véged. Rádszáll és sose hagy többet békén!
2014. szept. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szia! Na van valami fejlemény?
2014. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
Ezért nem kell cigányokkal haverkodni :/
2014. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!