Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16 éves cigánylány vagyok...

16 éves cigánylány vagyok miért utálnak általában pedig nem is ismernek?

Figyelt kérdés

Rendesen nézek ki ápolt vagyok nem vagyok közönséges nem vagyok teleaggatva hatalmas karikákkal (bár tetszik :)) de az emberek olyan bunkók szoktak lenni velem pl bemegyek a rossmanba dm-be nézelődni a biztonsági őr sokszor követ meg látom hogy nagyon néz pedig tényleg nem vagyok egy ágról szakadt és mindig szoktam ott vásárolni nem is keveset

De utcán is volt hogy beszóltak már hogy te cigány k...va csak úgy meg még ennél cifrábbak is voltak


miért utáltok ennyire? Nem is ismertek jó igaz nagy a szám néha de csak ha kihoznak a sodromból de akkor se vagyok alpári



2014. júl. 20. 17:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem tehetsz róla, de a cigányságnak borzalmas a megítélése. Ez pedig rád is kivetül. Csak annyit tehetsz, hogy együtt élsz a dologgal és bizonyítod, hogy a társadalom hasznos tagja vagy.

A boltról annyit, hogy valószínűleg több cigány lány is próbálkozott, ezért figyelnek ennyire feltűnően. A többiről meg annyit, hogy az emberek bunkók, de arra nincs gyógyír.


[link]

2014. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

Mert valahol sėrelem ėrte az ilyen embereket a cigànysàg felöl ės mindenkit egy kalap alà vesznek!! Ilyenkor csak szėpen udvariasan ėrdemes kulturàltan ràjuk piritani hogy te igen is Rendes cigany vagy!!

ėn is cigany vagyok:)csak màr felesėg

2014. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%
ne foglalkozz velük , nem te vagy aki a képét feltette?
2014. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

értem köszönöm a válaszokat még azért írhattok :)

mondjuk kicsit furcsán érezném magam ha elkezdeném a biztonségi őrnek magyarázni hogy rendes lány vagyok stb :D

Én nem tettem fel magam sehova :)

2014. júl. 20. 17:38
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Előítélet. Sok rossz tapasztalatból született előítélet. Bármelyik másik nép is ugyanennyit hibázik, csak visszafogottabb stílusba, nem annyira nyíltan, ezért vannak rátok jobban kiélezve. Nagyon rossz lehet, sajnos nem is igen tudsz tenni ellene.Az őrök miatt pedig ne aggódj, én olyan fehér vagyok mint a hó, de minden biztonsági őrt felizgatok valamiért...:)
2014. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
stílusban természetesen:)
2014. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%

_______beszóltak már hogy te cigány k...va_________


csak úgy biztos nem szóltak be be ne beszéld már ezt nekünk. (valamit csináltál mondtál előtte)


Azt hogy követ a bizt-őr mindenhova ezt köszönd a cigányságnak. Sőt oszd meg a fészen hogy sok éveken át tartó rabló tolvaj életmódot élő cigányságnak köszönheted, és te ennek a levét iszod.

Ha

2014. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

csinosan voltam felöltözve (nem ribisen, azt édesanyám egyébként sem engedné) és sétáltam az utcán és csak így: nézd már azt a cigány k...át ennyi volt nem tudom hogy provokálhattam ki...


és egy másik történet amikor megijedtem barátnőmmel mentünk haza felé este és utánunk vágtak valamilyen üveget hogy takarodjatok innen... ha picit messzebb dobja a fejemet találta volna el

2014. júl. 20. 17:45
 9/26 anonim ***** válasza:
15%

Szia!

Én is félig az vagyok, de nem tudják sokan.

Amerikában és Angliában megoldották a faji eltéréseket, itt Magyarországon még nem. Sajnos előítéletesek az emberek, de a cigányok ha bevándoroltak Magyarországra, feleljenek meg az itt folyó kultúrának!

Az, hogy a biztonságiőr figyel, nem tudsz vele mit kezdeni, ne érezd magad kisebbnek miatta!

Az, hogy beszólnak gondolom a fiatal kis "swagek", az tegyen erősebbé, hisz hiába dobálnak sárral, te nem esel el, te kiállsz magadért! Állj ki magadért! Udvariasan mondd meg nekik, hogy ne a születése, hanem a tettei alapján ítéljük meg az embereket! Mondd meg nekik, hogy inkább vagyok cigány, mint egy beképzelt, tudatlan, műveletlen, öntelt magyar. 14/L

2014. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

"De utcán is volt hogy beszóltak már hogy te cigány k...va csak úgy meg még ennél cifrábbak is voltak


miért utáltok ennyire? Nem is ismertek jó igaz nagy a szám néha de csak ha kihoznak a sodromból de akkor se vagyok alpári"


Jaj volt ilyen is szegényke....Képzeld fordított esetben MINDEN NAPOS a beszólás mi van paraszt, és társai. Miért utálnak?köszönd a többi cigánynak.

2014. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!