Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Van egy cigánylány...

Mit tegyek? Van egy cigánylány a suliban, aki szinte terrorizál. Többi lent

Figyelt kérdés
Tavaly jóban voltunk, de aztan kitalálta a huga, hogy r***nc vagyok, es azota hangosan mondogatja a suliban (de csak akkor ha ott van mellette a huga vagy a barátnői) h k***a vagyok r***nc stb. Ráadasul egymassal szembe van a termünk es szünetben bezárják, igy pont becsengetéskor ők is allnak a teremnel, es közbeen jár a szája, h r**anc vagyok meg ilyenek. Idősebb is nalaam. Annyira ciki. Az osztalytarsai meg jot röhögnek rajta :/ Ha elmondanam anyanak az csak olaj a tűzre. Mit tehetnëk?
2014. szept. 2. 20:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Még mindig nem szált le rólam. Már az osztályfőnökömnek is beszelt rolam az egesz osztalya előtt...ráadásul nem csak velem van baja, hanem még masik osztalytársamrol is beszelt az osztalya előtt az ofimnak, es azt kondta osztalytarsamrol is h mekkora r**anc...de osztalytarsam amilyen nagyszáju verekedős, még ő is fel tőle
2014. nov. 30. 13:50
 22/27 anonim válasza:
Figyelj,szerintem azzal a fiúval beszélj aki kitalálta és SEMMILYEN ESETBEN NE HAGYD MAGAD akkor se ha vissza vág és jobban ;)
2014. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Figyelj kinek nem inge, ne vegye magára.. amúgy is pont ő mondja!? szánalmas a leírtjaid alapján
2015. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad szólj vissza neki te vagy k_rv_ aki lepipál mindenkit egy doboz cigiért
2015. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen szólj anyukádnak. Mesélj el neki mindent. Mert nekem is volt egy olyan lánnyal összetűzésem aki hát hagy ne részletezzem. De elmondtam anyának de csak akkor mikor már majdnem késő volt. De ebben az a lényeg hogy elmondtam és tudott segíteni. Azóta minden megoldódik ami komoly problémám van sőt ő is több mindent elmond nekem és ezzel sokkal könnyebb az életem. Az anya az egyetlen aki segíteni tud. Sokkal könnyebb lesz. Szerintem fogadd meg és szólj neki. Miközben anyukám gondolkodik addig csak mosolyogj azon a lányon és az neki jobban fog fájni. Csak nevess ez a titka. És ne vedd magadra mert amit csinál az csak az ő szegénységi bizonyítványát nyultja be neked. Ha meg az osztálytársaid is nevetik akkor ha még a bárátaid is akkor nem is igazi barátok.
2016. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
az hogy cigány volt a barátnöje az pont nem számit ezt megkaphatta volna magyartol is .
2018. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hozz be egy kést a suliba, amikor legközelebb beszól neked vedd elő a kést és mondd: ha még egyszer beszólsz, lenyomom a torkodon
2023. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!