Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan zajlik az átiratkozás?

Hogyan zajlik az átiratkozás?

Figyelt kérdés
10.es vagyok és egy másik gimnáziumba vagy szakközépiskolába szeretnék menni. Honnan tudhatom meg milyen átlaggal vesznek át? 9.-es vagy 10.-es bizonyítványt nézik? Ha 9.ben felvett volna az iskola, csak én ezt jelöltem meg 1.-nek akkor most is átvesznek? Mennyit számít a "szóbeli" már ha van átvételkor? Hogyan jelentkezzek másik iskolába?

2014. szept. 3. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Be kell menni az új iskola igazgatójához és beszélni vele, hogy átvesznek-e, szülővel bemész és veled is elbeszélgetnek, ennyi, bizonyítványt vidd magaddal.
2014. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam, hova érdemes egyáltalán jelentkeznem?
2014. szept. 3. 16:32
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem ér rá akármikor az igazgató. Akkor már betelefonálok és megkérdezem mik a minimum követelmények.
2014. szept. 3. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs minimumkövetelmény, attól függ, hogy van-e helyük és főleg a bizid és az elbeszélgetés dönt, látni akarnak téged és beszélni veled.
2014. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnon, hogy mi van közel, milyen a híre a sulinak, ha szakközép, akkor megfelel-e az érdeklődési körödnek és az ottani szaktantárgyak mennek-e, stb.
2014. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!