Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megőrülők egy csaj végkép...

Megőrülők egy csaj végkép ellenem hangólta az egész osztályt?

Figyelt kérdés

minden szép és jó volt addig míg ez a nagyképű cafka be nem került az osztályba és állandóan beszól mi közben nem hozzá beszélek .... ma pl:megkértek hogy vigyázzak a teremben a holmijukra a többiek és szóba került a projektor hogy régi osztálytársaim hülyesègből mondták hogy elviszik én meg mondtam nekik vigyétek nyugodtan erre ez a menyétfejű flegmán rám néz és idézem "háá ki a g@cinek kell, ... hòhö röhògès utána mennek ki az ajton és " mondjuk mecset nézni lehet jó lenne "

de kóstolgatott már már pár nappal ezelőtt is csak akkor a hátam mögött...


igaz hogy csendes vagyok és megválogatom kivell állok szóba ... de teljesen ellenem hangólta a maradék osztályt és a volt legjobb barátnőmet is ... is és nem akkarok utálkodni de ez már egyre rosszabb és az illető egy olyan suliból jött ami a környéken a legrosszabb és hát őt beégetni nem lesz könnyű de fel szeretnék rá készülni hogy azért ne legyek már ilyen nyuszi fiú létemre ,szóval tanácsok ?



2014. szept. 5. 20:36
 1/4 A kérdező kommentje:
ez lemaradt "a helyesírási hibákért elnézést "
2014. szept. 5. 20:38
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát úgy látszik ,nem csak én fáradtam el a héten hanem a válaszólok is püfffff tényleg elegem van abból a suliból .... lehet ki íratkozóm így (5-6 év után) már egy volt osztálytársam megtette a minap.... amúgyse fekszik nekem ez az élelmiszer technikus szakma ,az egyik tanár is ma alaposan rámszált szokásához híven mert elfelejtettem elhozni az 1000éves mikrobiosz fűzetem



ja és ne kezdjétek hogy megbuktam mert egyáltalán nem így van 2évig voltam pálya orientáción (szakma előkészítő) még fiatal voltam és xar szakmák voltak a suliban es menni mas suliba szinten nem ezzért át mentem éretségire (nemcsak én kb3an),a 9,10osztályt egynek számították és így vagyok most ahol ...huh röviden ennyi ...

2014. szept. 5. 21:20
 3/4 anonim válasza:

Ne hagyd hogy eltaposson! Semmiképpen ne süllyedj le a szintjére hogy visszaszólsz neki valami durvábbat. Amikor egyedül van, és nincs társaság aki előtt beégethetne, kérdezd meg tőle hogy mégis mi a baja veled, és mond meg neki keményen, hogy szálljon rólad.

Semmi képpen ne válts iskolát! Ne add fel! Állj ki magadért! :)

2014. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát ez a baj hogy ez a csaj sosincs egyedül mellesleg ő lett a lányok fővezére ...


nem az a full troger ez a csaj csak nem ismer engem és azt hiheti nagyképpű fax vagyok mert nem szólok hozzá ,mások is így kezdték aztán majdnem a legjobb haverjaim lettek (igazság szerint nehezen ismerkedek és e miatt is lehet )

2014. szept. 7. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!