Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Látok minden nap egy csajt...

Látok minden nap egy csajt köszönünk egymásnak. Nagyon tetszik a csaj és szeretném megismerni! Nem tudom, hogy szólítsam meg! Mivel tudnám felkelteni az érdeklődését? Nem igazán vagyok a csajok esete. Bár többek szerint egész jó dumám van.

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 18:34
 1/2 KnightBalazs ***** válasza:
Bátorság Ez a lényeg. Ha mondjuk szemeztek vagy szemeznétek azután könnyen bedobhatnál egy ehez hasonló dumát: Ismerös vagy nekem, találkoztunk már valahol? vagy Neharagudj de mintha találkoztunk volna már.
2014. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most kiderült hogy van egy közös ismerősünk! A srác azt ígérte, hogy megadja a csaj számát! Nem tudom jó ötlet lenne-e, ha így próbálnám megismerni!? Meg egyáltalán mit kellene írni vagy ha esetleg felhívom mit mondhatnék? Én inkább odamennék hozzá és úgy próbálnék vele megismerkedni!

Esetleg egy ilyen kis versike mennyire jöhet be?


Azok a gyönyörű szemek!

Miattuk még levegőt se veszek!

Az a csodás baba arcod!

Megérné a minden napi harcot!

Téged nap mint nap látván,

Magam kínálom tálcán!

Mondandóm rímekkel tarkítom.

Remélem Kiskegyedet válaszra bírom!

2014. júl. 25. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!