Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha bejelölök az iskolából...

Ha bejelölök az iskolából valakit facebookon ismerősnek találomra, és elkezdek neki írogatni, miért nincs kedve hozzá?

Figyelt kérdés

Mi az oka annak, hogy így a barátkozás nem működik, hogy csak úgy spontán bejelölök valami ismeretlen iskolatársat?

Csakmert látszik ilyenkor a másikon hogy untatom vagy zavarom.


2014. szept. 7. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Untatod, zavarod....pont. A facebook sosem az ismerkedésre volt kitalálva.
2014. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
nem fészbukon kell ismerkedni...amúgy már unalmasak ezek a fészbukos kérdéseid...
2014. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem mindenki szeret ismerkedni. Én utcán is bedugott füllel zombiként járok, esélye sincs senkinek megközelíteni. Facebook-on meg aztán végképp. :D Hagyjanak az idegenek békén. Még csak nem is udvariaskodom.

Szóval engem ne jelölj be, nehogy súlyos lelki törést szenvedj. :D

Nem erre van a Facebook...

2014. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Victorique* ***** válasza:
100%
Minek jelölgetsz lényegében vadidegen embereket? És még csodálkozol, ha zavarod....
2014. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? Hidd el, nem valószínű hogy bárki is jó néven veszi ha vadidegen irkál rá konkrét ok nélkül. A face nem erre való. Gondolj bele, te hogy reagálnál, ha rádírnék? Mi van ha kamuzom? Mi van ha átverés? Igaz, ez az oldal másképp működik, de nem tudod ki vagyok, ahogy én sem, te ki vagy. Az utcán se szólítunk le valakit csak azért, mert pl egy utcában lakunk. Ez teljesen érthető reakció. Tessék személyesen haverkodni, hajrá :)
2014. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!