Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Be jelöljek ismerősnek olyat,...

Be jelöljek ismerősnek olyat, akivel rossz viszonyban vagyok, vagy voltam? Facebookon.

Figyelt kérdés

Rá vettek, hogy csináljk már végre Facebookt! Kezdő vagyok!

Jó tanácsokat adtak, hogy mit ne tegyek, kit jelöljek.

Azt mondták, idiótákat, akikkel rossz a viszony, vagy bunkók ne mert beszólnak, meg a képeimet lefikázzák.


Be jelöljek olyan embert, ski régi osztálytárs, de végig piszkáljt, meg ott tett keresztbe ahol tudott? Csak ismerős nem?

Vagy csak a jó ismerősöket kell gyűjteni?



2014. jún. 22. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
ez attól függ milyen személyiség vagy. én pl bejelöltem/ elfogadtam régi rosszakaroim vvirtuális barátságàt már csak azért is lássam/ lássák ki hova jutott.engem örömmel tölt el látni a nyanvadt képeit miközben én élet az életemet elég jó színvonalon.
2014. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem le is fogják szarni hogy fenn vagy e vagy sem. Nekem is volt sok ember, akivel nem voltunk kifejezetten jóban, ismerősnek fel van véve és kész.


De tökmindegy hány ismerősöd van, ha 3 akkor 3, nem az fog számítani.

2014. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Látom, a helyesírásban is kezdő vagy...


Amúgy én nem jelölném be azt, akivel rosszban vagyok. Minek...??

2014. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csodáltam mindig is az olyan embereket, mint pl. az 1-es válaszoló.

Viszont én nem vagyok ennyire megalkuvó, mert mindig ráfáztam, így úgy gondolom, hogy az a tiszta, ha nem jelölöd őket be. Ha ők szeretnének téged bejelölni, akkor előbb-utóbb fognak is, mert a FB mindig ajánl lehetséges ismerősöket jobb oldali sávban, illetve sok lesz a közös ismerősötök is. Elsősorban azért nem jelölöm be az olyan embereket, mert van egy közös fal, amely azon nyomban mutatja, hogy milyen tevékenységeim vannak: kiket-miket tetszik-elek, milyen FB céges oldalakat jelölök be, melyek az érdeklődési köreim, stb. A Facebook nagyon kifejlett mindenféle olvasnivaló és pl. természetfotó, vagy jó tv műsor ajánlók szempontjából, így a rossz viszonyban lévő emberek bőven tudnak követni, hogy valóban mi jön be, mi az ízlés világom, úgymond merrefelé fejlődik az érdeklődésem.

2014. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyanokat jelölök be, akikkel jó viszonyban vagyok.
2014. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem semmiképpen ne jelölj be, mert allergiás vagyok a helyesírási hibákra!
2014. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Simán be lehet állítani mi jelenjen meg a faladon, és mások falán rólad, csak kicsit utána kell járni. De szerintem alapvetően nem fog senkit érdekelni az xy facebookja.
2014. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már nem jelölök senkit. Az elején lefixáltam, hogy kikkel akarok kapcsolatban lenni, akiket ismerek és/vagy közös az érdeklődési körünk. Ha valaki bejelöl, annak megtanulmányozom az elérhető adatait, fényképeit és annak függvényében fogadom el, vagy nem.
2014. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan osztálytársam, akivel hasonló viszonyban voltam mint a kérdező, véletlenül se jelöltem ismerősnek. Ő bejelölt, de nem fogadtam el.
2014. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ismerősnek jelölsz valakit az azt jelenti hogy ismered őket. Nem azt hogy jó viszonyban vagy velük.

Ha beszólnak valamit, bunkóznak, fikáznak, akármi, majd letiltod őket és beállítod hogy mit ne lássanak, ennyi.

Ha meg régi ismerősről van szó az is lehet hogy már megváltoztak és jóban lehetsz velük, honnan tudod? :)

2014. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!