Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha az osztályomb...

Mit csináljak ha az osztályomba jött egy nagy ribi és elront mindent?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsős a középiskolában és annyira örültem hogy mindenkit birok és hogy nincsenek ribik mint az előző osztályomba. Tök jól elvoltunk meg röhögtünk. És amióta jött ez a kis ribi azóta megváltozott minden. Első nap mindenki kiröhögte hogy úristen hogy van felöltözve aztán meg eltelt 2 óra és szinte mindenki a seggét nyalja hogy ők is a "menők" közé tartozzanak. A csajnak hatalmas mellei vannak tulajdonképpen csak ez az egyetlen értékelhető benne mert a feje elég ronda. Olyan mint egy ló. De úgy néz ki hogy ez a srácoknak bejön.... Hát nem tudom...az osztályba van olyan fiú aki azt mondja hogy bűn ronda és csak kiröhögik de a legfontosabb hogy szerintem annak az osztálytársamnak tetszik aki nekem nagyon tetszik... eddig tök jó volt minden most meg a kis nemmondom mi körül forog a föld...mit csináljak a sráccal kapcsolatba is meg úgy az osztályközösségben is hogy jobb legyenek a dolgok??

2013. szept. 5. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes vagy, bocsi. Sulikezdés óta tele van ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel a gyakori... Kicsit már zavaró.
2013. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De te így most mondhatod de egyszerűen nem bírom elviselni. És a tudat hogy vele leszek négy évig...
2013. szept. 5. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

azért az komoly, hogy 4 nap alatt levontad a konklúziót... :D

te sem vagy semmi, ilyen hamar eldönteni az új osztálytársról, hogy mekkora ribi, miközben még te is új vagy egy új közösségben

inkább fejezd be az iriggykedést

2013. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem sokat tudsz tenni. A fiúk ebben a korban is eléggé a nemiséggel vannak elfoglalva. Hidd el, hogy ők csak a mellét látják, a fejét nem. Innentől kezdve nem értékelhető barátként, értelmes lényként. :) Akármekkorra melled is van, neked jobbak az esélyeid a társas kapcsolatokra innentől kezdve. Ne foglalkozz vele, mert akkor csak felhívod rá a figyelmet.
2013. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 nem tudom, te hogy vagy vele, de akármekkora melle is van egy lánynak, ha arcra egy "ló", mint esetünkben, akkor nálam esélytelen és szerintem nem vagyok egyedül a véleményemmel. Szóval vagy túloz egy kicsit a kérdező és mégsem olyan "ló" fejű a lány, vagy pedig valami más fogja meg a fiúkat benne, mert két mell ehhez kevés, ha más nem társul hozzá...
2013. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulj, mert azért vagy ott.

2. Ne a lány mellméretéből + ruháiból indulj ki. Attól, mert más (esetleg szebb), mint te, még lehet jó fej. Ha nem az, az sem baj. Biztosan lesz a majdnem 30 osztálytársad közt olyan, akivel tudsz majd barátkozni.

3. A fiú, aki tetszik. Ha neki más tetszik, akkor azon nem tudsz változtatni. Egyébként is jobb, ha nem pasizol be már most 1-ben a saját osztályodból. Azután úgyis szétmennétek, és az ő képét kéne bámulnod még 4 évig.

2013. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké... na én egyáltalán nem vagyok az a lány aki ítélkezik és első benyomásra ítél el embereket, mert tudom hogy én sem vagyok tökéletes... amikor elsőre megláttam olyan nadrág volt rajta ami a fél seggét sem takarta el és egyszerűen közönséges. oké.... első benyomásra nem volt szimpi. aztán amikor jobban megismertem rájöttem hogy ő tényleg ilyen. tök gonoszul bánik az emberekkel, teszi az agyát, kiabál, stb... egyszóval ő akar lenni a középpontja mindennek...és itt most egyáltalán nem arról van szó hogy irigykedem rá, nem kellenek egyből ezek a megjegyzések... ha meglátnátok szerintem ti is elszörnyülködnétek...mire legyek irigy? arra hogy úgy öltözik mint egy utcasarki és még ráadásul bunkó is. a melleit meg aztán magasról leszarom, én is kidobhatnám ha annyira akarnám de én nem állok be a közönséges ribik soraiba... csak arra voltam kiváncsi hogy mit tanácsoltok hogy tudnám összetartani és egy kicsit elnyomni őt....de úgy látom csak a gonosz megjegyzések jönnek
2013. szept. 5. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4 napja van iskola, igaza van az előttem szólóknak, még nem is ismeritek egymást.

nem ítélkezel elsőre: mindenkinek van első benyomása a másikról, ez alap emberi tulajdonság. az, hogy neked külsőre nem szimpatikus, még másnak lehet az. ne kinézettel akard őt túlszárnyalni, hanem az eszeddel azzal, hogy jobban tanulsz. ha meg nem szimpi több nap után sem, akkor fogod magad és nem veszel róla tudomást.

nálunk is volt ilyen csaj, nagyszájú, minden hétvégén buliba járó,hasonlóan öltözködő, mint a leírásod alapján, mindenkinek beszólogató csaj, aki még emellé flegma és bunkó is volt. nem tanult, az olyanokat (köztük engem is) akik tanultak órára, megcsinálták amit a tanár kért, hozzátudtak az órához szólni érdemileg, azokat le stréberezte, le okosozta, persze ironikusan, pökhendi tette, mert ő mindig mindent jobban tudott...

aztán eljött az év vége és meghúzták 6 tantárgyból, ami még ekkor sem hatotta meg látszatra, szerinte a tanárok voltak szemetek, azért következett be a bukása. elment egy másik suliba, onnét is kibukott. addig nem jutott el a nagy daccal a fejében, hogy leérettségizzen. most valami piti munkája van és 5év után jött rá, hogy valamit nagyon nem jól csinált.

nem a kinézet minden, nem az a minden, hogy hogy van felöltözve. lehet, hogy most csak azért szólod le, mert vetélytársnak érzed. nem kell beleszólni más dolgába, azért vagy a suliban első sorban, hogy tanulj!

2013. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
öld meg és ásd el valahol.
2013. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!