Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljunk vele, hogy...

Mit csináljunk vele, hogy hagyja abba?

Figyelt kérdés
Van egy lány (1 évfolyammal alattunk jár)Aki mindig akkora f*** mindenkivel Még tavaly velük kellett kosaraznunk akkor is mindenkivel ordibált.Elkezdett ordibálni az egyik osztálytársamnak, hogy "Passzolj már" Ma pedig velük kellett kiütőznünk (nem egy csapatban voltunk)És elkezd nekem kiabálni"ott a labda"Aztán eltaláltam, odajön és elkezd lökdösni és megint kiabál"észnél vagy?"Több esetről nem beszélnék szerintem ez elég.
2014. szept. 12. 13:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Ó azt kihagytam, hogyha én csináltam volna ezt vele akkor természetesen az én k*** anyámat
2014. szept. 12. 13:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyenkor a legjobb megoldás ha felveszed a kesztyűt. Üss,lökj vissza! Nem vicc. Ez a legjobb megoldás, mert ezzel elejét veszed annak, hogy a fejedre, fejetekre nőjön.


Le kell ugatni a fejét mindenki előtt! Azért csinálja, mert soha senki nem szólt rá. Sajnos sárkány ellen sárkányfű kell!

2014. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen az biztos, hogyha megint találkozok vele akkor megmondom neki.Én alapelvem:"Lányokat nem szabad bántani, de a rib*** más"Csak sajnos ezt a tanárok nem gondolják így, de,hogy megszidom az biztos.Óra után is kerestem, de nem találtam meg.
2014. szept. 12. 13:47
 4/7 A kérdező kommentje:
És az osztály összes fiújával volt már hasonló balhéja.
2014. szept. 12. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Döngesd meg arra vágyik, hogy valaki megadja neki az érzést, hogy a csúcsra jut
2014. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
XD
2014. szept. 13. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös válaszadónak részben igaza is van sajnos...


Valószínűleg problémai voltak/vannak és így adja le/ki magából. Maradj vele kettesben és beszélgess el vele róla. Ha nem tudsz segíteni, akkor sem megoldás az, hogy vele szemben agresszívan viselkedsz. Lehet, hogy jó érzés lenne lekeverni egy jó nagyot neki, de szerintem eléggé csúfos lenne, ha még a végén ő verne el, pláne tökmindegy a helyzet, mert így-úgy, de az igazgatónál fogsz kikötni, és mint idősebb FÉRFI, te leszel lebaszva. Szóval célszerű megtudni, miért teszi ezt, beszélni vele, hogy ne tegye, és mindenképpen elbeszélgetni legalább az osztályfőnökével, vagy ha az ofője nem valami rendes, akkor akár a hozzá tartozó igazgató helyettessel.

(Pl: otthon verik, vagy kib*sznak vele, de ha a tanár nem néz rá a gyerekre, akkor sajnos nem hibáztatják érte sehol, és a kölyök bánja meg a végén... agresszió meg csak még több agressziót szül... szerinted miért van az, hogy az USA-ban elég sok önjelölt "idióta" van, aki csak úgy mészárolgat?... pont ilyen okokból.)


Ha sehogy se jutsz semmire, akkor pedig inkább fordítsatok neki hátat. Kosarazni akar veletek? Akkor ti ne kosarazzatok vele. Szidalmaz titeket? Pofa súlyba és meg sem mukkantok. Idő után vagy annyira szenvedni fog ettől, hogy megváltozik, vagy megunja és mást fog b*sztatni... (De még egyszer: NEM ez a megoldás!)


5-ös meg remekelt a válaszával. Menj oda hozzá és kapd le. Szerintem vagy elszalad utána, vagy pofonnyom téged, de így meg végül beléd szeret. De kapcsolati tanácsadóhoz még így is könnyebb eljárni :D


Remélem hasznos voltam.

2014. szept. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!