Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen nincs baratom?

Egyetemen nincs baratom?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet de nem voltam a nyaron golyataborban. Aztan talaltam magamnak egy par baratot akik ugyszinten nem voltak golyataborban. De a tobbiek valahogy egyszeruen egyaltalan nem engednek minket maguk koze. Tobb gyakorlaton is egyutt vagyunk de mintha eszre sem vennenek. Odamenni meg nem tudok mert elvannak maguknak es mar csomo kozos temajuk van. Szoval van baratom de jobban orulnek ha meg lenne egy par ember. Vagy legalabb a csoporttarsaimmal joba legyek. Van valami tanacsotok?
2014. szept. 19. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember van még csak... majd a pótzh, alpót, 3. vizsga összehoz benneteket :D
2014. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél bent az órákon, majd mennek jegyzetet kérni. Később még alakul, el kell telnie egy kis időnek. Csak társuljatok valahova többen is, hozzatok fel témákat, keressetek termeket meg ilyenek. Általában ilyen semmitmondó dolgokkal kezdődik az összeverődés. Egyébként érdekes hely lehet, nálunk ilyen nem volt. Többnyire mindenki jóban volt mindenkivel, igaz mi csak húszan voltunk.
2014. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alig 2 hét telt el, mit vársz?
2014. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd kialakulnak a dolgok, én se voltam gólyatáborban, mégis szinte az egész évfolyammal jóban vagyok, persze, ehhez nyitottság is kell
2014. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyetemen már nyitottság kell. Ez nem középiskola, ahol az osztályokban az emberek rá vannak kényszerítve az ismerkedésre, itt már nincsenek osztályok és a csoporttársak jelentős részével csak néhány közös órája van az embernek, szóval nyitottabbnak kell lenni.


Amúgy amit én javaslok, hogy vegyél részt az egyetemi bulikon. Ebben az időszakban vannak pl itt az SZTE-n a kari nyitóbulik, ismerkedős estek csoportoknak, kocsmatúrák/"kocsmaolimpiák" stb. Ezekre érdemes elmenni akár egyedül is, de jobb az ismerősökkel, még akkor is ha hétköznap vannak. Egy kis alkohol mellett gyorsan meg lehet ismerni az embereket.

Esetleg még különböző klubokat/egyesületeket is felkereshetsz amik érdekelnek. (ezeken még a főgólyákat is megismerheted akik sokat segíthetnek az egyetemmel kapcsolatban)


Egy hete még csak egy embert ismertem a csoportomból, de egy viccesebb óra és egy ismerkedős este változtatott ezen, szóval neked is sok sikert! :D

2014. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne foglalkozz a sok zárkózott barommal, becsüld meg aki van. Meg a pótok úgyis összehoznak.
2014. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!