Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azt mondtá (to) k hogy egyetem...

Azt mondtá (to) k hogy egyetemen/főiskolán máár komolyak az emberek, nem jut el odáig a csőcselék! Akkor az én csoportomban miért van annyi degenerált?

Figyelt kérdés

Találkoztam velük, a csoport fele egy csűrhe, aki hangoskodik, vihog, mint egy degenerált, akit nem érdekel a tanulás, csak bejár hogy szülők ne küldjék el őket dolgozni!


Ugyan ezek voltak középiskolában is akik bejártak és miattuk nem lehetett tanulni mert zavarták az órát!


Miért hazudta(to)k? Ugyan az a semmirekellő társaság jár oda is... Komolyság... Persze!



2014. szept. 1. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki mondott ilyet :)

Egyetemen is van, aki buta, hülye, nem tud viselkedni, bunkó, stb.

Egyébként meg mindenhol vannak hülyék, mivel mindenhonnan ugyanabból a társadalomból kerülnek be az emberek (nyilván az arányok lehetnek eltérőek).

2014. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy olyan mondta, aki 20 éve járt egyetemre, akkor még csak az intelligensebbek jutottak be, ma már mindenkit felvesznek önköltséges szakra. De nyugi, az első vizsgák még szépen ki fogják szórni a csőcseléket, és ha rájönnek, hogy ott tanulni kell, nem szórakozni, majd talán visszafgoják magukat és megemberesednek.
2014. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2. Én pont azt vettem észre, hogy önköltséges szakon jobban tanulnak, mert van tétje a dolgoknak. Az államilag finanszírozott szakon voltak nálunk többen, akik csak melegedni jártak be, meg hogy még pár évig ne kelljen dolgozni. Ezerrel ment a bulizás.

A kiesést, meg nem a hozzáállás befolyásolta, hanem a képességek. Van aki végigitta az egészet, aztán vizsgaidőszakban odakoncentrált és meglett neki. Van aki végig tanult, aztán mégsem sikerült neki.

2014. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk második félévben órán papírrepülőket dobáltak egész előadáson és röhögtek, hogy senki nem mer rájuk szólni meg milyen császárok, hogy egyetemen lazulhatnak. Ki is peregtek hamar, bár a fiatalabb korosztály nekem egyre furcsább. Mikor közös óráink vannak én csodálkozni szoktam ezeken az embereken, hetente 30k-t költ el ez a színvonal abban az évfolyamban. Aztán egymást böfögik le, vizes kezükkel szórakoznak és akinek 4-es átlaga van, nem bírja felfogni a legegyszerűbb logisztikai feladatot sem, de még le is járatja magát. Nálunk is vannak bulizósok, de nem ilyen szinten és viselkedni is tudnak, nem dedó szinten.
2014. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
:)
2014. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hova jártatok ki hogy órán hangosdokodnak, papír repülőt csinálnak?
2014. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Micsodaaa?? Ki mondta ezt? Az egyetemekre/főiskolákra jár a legnagyobb csürhe! Tisztelet a kivételnek.
2014. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgok valamit: egyeteme, főiskolán sem mindenki komoly és felnőtt. De még munkahelyen sem. Vannak reménytelenül dedós emberek, akik sosem nőnek fel. Ezek bejutnak ugyan az egyetemre, de - kevés kivételtől (lásd: a HÖK tagjai és talpnyalóik) - eltekintve nem sokáig zavarják az értelmesebbeket. Az első pár héten még bejárnak előadásokra, gyakorlatokra, aztán csak ZH-kon és vizsgákon látod majd őket. Általában az első két vizsgaidőszak szórja meg csúnyán a népet, akik csak bulizni mentek oda, ki szoktak peregni. Nagy részük nem is tér vissza, mert a szülők rájönnek, hogy mi nem tanultak semmit és megvonják tőlük a támogatást. A második évtől kezdve már jobb a helyzet.

De ha elvégzed az egyetemet, akkor se számíts arra, hogy kifogástalan modorú, spanyol udvari etikett alapján viselkedő emberekkel leszel körülvéve. Munkahelyen, szomszédságban, buszon-villamoson mindig is fogsz találkozni olyanokkal, akik nem felelnek meg az értékrendednek. Még magas képzettséget igénylő, elitnek tartott munkakörökben is vannak viselkedésük alapján óvodás szinten megrekedt emberek. Igaz, néha ettől függetlenül nagyon jó munkát végeznek, csak ha öt percig nincsenek lekötve, szétbontják az irodát.

2014. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez szakoktól is függ. Pl a BME-n a gépészmérnök szakosok teljesen normálisak, csendben vannak előadáson, nem késnek, kultúráltak. A gazdasági szakosok pont ellenkezője.
2014. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én konkrétan soha nem mondtam ezt, és általában lehurrogtam azokat akik ezen a véleményen voltak.


Én nehéz szakra jártam és ott az első félévben kihullott úgy a negyede a csoportnak. Év végére még egy negyed és második év végére csak a fele volt meg a létszámnak... ez pedig tovább morzsolódott.


Az ilyenek, akikről te is beszélsz, általában az első hét után nem járnak be és sorba buknak meg majd a vizsgákon. Utána vagy kiteszik őket, vagy csúsznak, de neked többet nem lesz dolgod velük.


Egyébként mit vártál? Sok helyre már minimum ponttal is be lehetett jutni. Még olyan szakokra is, amit csak véres verejtékkel lehet megcsinálni... Persze, hogy minden hülye megpróbálja a szerencséjét.

2014. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!