Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy harmincas férfi tanár állandóan diáklányokkal flörtölget és félreérthető dolgokat mond?

Figyelt kérdés

Komoly párkapcsolata valószínűleg nincs, kb. 1 éve költözött el az anyjától. Mindig kiszúr egy osztályból egy nagymellű, kihívóan öltözködő diáklányt, és vele rendszeresen "flörtölget", állandóan felszólítgatja az órán, másokhoz meg alig szól, fiúkhoz és a visszafogottabb lányokhoz egyáltalán nem. Gyakran erotikus tartalmúak a viccei. Sokat hallottam arról, hogy már elég sok diáklánnyal lefeküdt, de természetesen erre nem szeretnék alapozni, mert az ilyen sulis pletykák gyakoriak. De őt mindenki szereti, szóval rosszindulatból nem terjesztenének róla ilyet.

Egyébként jóképű, kedves, udvarias, kifejezetten vonzó pasi. (Ezt azért ki is használja.)


Iskolán kívül viszont mintha elveszítené a határozottságát, inkább visszafogottabb. Már "nyuszinak" is nevezték, de azért ez nem tudom, mennyire helytálló.


Személyes okokból érdekel, hogy milyen ember is lehet-ő, megpróbáltam minden fontosabb információt megadni róla, én félek, hogy elfogultan ítélném meg, de Ti talán jobban átlátjátok.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. szept. 20. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

te vagy a nagymellű, kihívóan öltözködő diáklány?

2014. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan tesitanár van aki direkt olyan gyakorlatokat csináltat a csajokkal amivel jól kidomborodnak egyes testrészeik, természetesen a legszexibb lányoknak még segít is a gyakorlatok helyes elvégzésében.
2014. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem, ezekkel a jelzőkkel nem magamra céloztam, nem is illenek rám. :) Azok a lányok ezt élvezik, nekem inkább kínos a viselkedése, ha valami olyat mond/csinál. Igazából nincs tétje, csak kiábrándító, hogy nem az a lényeg, hogy ki okos és jó a tantárgyból, hanem hogy kinek buggyan ki nagyobb melle a felsőből.


Utolsó, hát igen, a tesitanárok erre tényleg hajlamosak. :) Az általam említett tanár nem testnevelést tanít, de előfordult már, hogy csak lejött megnézni egy órát, persze a lányokat nézte, a mi gimnasztikázásunk valahogy jobban érdekelte, mint a fiúk focimeccse.

2014. szept. 21. 16:33
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Jelentsd az igazgatónak azonnal! A legsúlyosabb etikai vétség, már már bűncselekmény ha poziciójával visszaélve egy tanár, bár ezt a jelzőt meggyalázza, így próbálja torz nemi vágyait kielégíteni. Mindenképpen tegyetek lépéseket ellene, ne legyetek partnerek ilyen aberrált viselkedésű ember játékaiban! Az oktatói társadalom szégyen-gyalázat alakja aki ilyen! Súlyosan szankcionálandó a gyerekek közösségéből végleg eltávolítandó mind!
2014. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem téged érdekel az a pasi, csak féltékeny vagy, amiért a nagyobb mellű, kicicomázott lányokkal foglalkozik és nem veled.
2014. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nálunk is van egy ilyen tesi tanár, csak a mienket gyűlöli a fél suli. :D
2014. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tényleg tesitanároknál ez sajnos nem ritka (hiszen mégiscsak a tanítványok testével kerül kapcsolatba az órán), de ez nem mentség semmire.


Ha bármilyen olyan megjegyzést tesz, akkor nagyon-nagyon udvariasan, de határozottan meg kell mondani, hogy "tanár úr, kérem, hagyja abba az ilyen szexuális témájú megjegyzéseket, ezek nem férnek bele egy tanár-diák kapcsolatba".


Nem kell tahónak lenni, vagy "helyre tenni", de érzékeltetni kell, hogy komolyan gondoljátok. És ha így nem embereli meg magát, akkor szólni kell az osztályfőnöknek, gyermekvédelmisnek stb. Nyilván ott is lassan fognak futni köröket, de ha a tanári kar már a szájára veszi a kollegát, meg az igazgató vagy hasonló elbeszélget vele, akkor az hatással lehet már rá.


Sajnos nagyon sok olyan tesitanárt ismerek, akinek voltak ilyen ügyei.

Van, akiről konkrétan tudom, hogy évekig dugta egy volt tanítványát, sőt volt olyan sztori is, hogy állítólag egy angoltanár kollegánál töltötte az éjszakát, az meg kipenderített egy szál semmiben az éjszaka közepén...


Na mindegy, szóval én azt mondom, hogy idejében lépni kell és nem szabad félénknek lenni. A tanári állások elég stabilak, kirúgni nem fogják miattatok, viszont ha tényleg arra használja a pozícióját, hogy lányokra nyomuljon, akkor annak nagyon sürgősen véget kell vetni!

2014. okt. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!