Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátomat, és ez nagyon megnehezíti a dolgomat a tanulás terén. Lehet valahogyan elérni hogy ne gondoljak állandóan rá?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 17:10
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

"Sajnos" nem :)

Nekem is tetszik most per pill egy lány (persze még nem a barátnőm de ki tudja :P). Éjjel nappal csaj rá gondolok, azzal fekszem, hogy mit fogok majd akkor mondani amikor bevallom neki, suliban is csak rá tudok gondolni (mondjuk itthon nem túl sokat tanulok de olyankor meg az motivál, hogy olyan okos legyek mint ő, nem mintha hülye lennék csak épp lusta :P ).

Szerintem te is próbálj magadnak hasonló célokat kitűzni mint én és az szerintem sokat segíthet :)

(am 18/F de gondolom ez most nem számít :D )

2014. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nőj fel.
2014. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
"nőj fel"...hmm..köszönöm ezt az igazán értelmes választ.valószínűleg te még nem tapasztaltad meg milyen is igazán szeretni és szeretve lenni..ebben nem tudom mi volt a gyerekes,de mindegy.
2014. szept. 16. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!