Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ lányok, akár fiúk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ lányok, akár fiúk nem tragikus, ha állandóan ez történik velem, ha ismerkedésre gondolok?

Figyelt kérdés

Hiába sikerült majdnem tökéletes alakot elérni, hiába öltözködöm szexin, hiába mozdulok ki a barátnőmmel, hiába vagyok értelmes és szép vonásaim is hiába vannak, valahogy sosem vesznek észre a pasik, mindig a barátnőmre hajtanak. S erre szerintem nem az a megoldás, hogy nem a barátnőmmel megyek pl. bulizni, szeretném ha valaki magam miatt jönne oda hozzám és kezdeményezne. Valaki járt hasonló cipőben, esetleg van valami tanácsa, mert borzasztó ez az érzés ilyen korban.

L



2014. szept. 9. 20:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
keress csúnya barátnőt,akkor majd hozzád mennek oda.
2014. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Ha megmondod pénteken hol bulizol megyek és észreveszlek.:D
2014. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

:))

Csúnya barátnőt, de ezzel meg a barátnőm bántanám meg, ha folyamatosan mással megyek csak bulizni. Meg jó lenne valami tanács, hogy min kellene változtatni, hogy lekörözzem a barátnőm, mert ez már kihívás is lett számomra, hogy bizonyítsak magamnak.

2014. szept. 9. 20:08
 4/40 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet :) L
2014. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
24%

"Hiába sikerült majdnem tökéletes alakot elérni, hiába öltözködöm szexin, hiába mozdulok ki a barátnőmmel, hiába vagyok értelmes és szép vonásaim is hiába vannak, valahogy sosem vesznek észre a pasik"


Néztél már tükörbe?

2014. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Nekem aranyosabb tortenetem van, elmentem discoba 4-5 baratnommel, mind csunyabb tolem es oket elhivtak a fiuk engem senki. Egyik baratnom atakart passzolni egy fiut, a fiu vegigmert es kijelentette hogy velem nem megy el..Engem nem erdekelt az egesz, jot mosolyogtam. Tedd tul rajta magad, ne foglalkozz vele, jarj el szorakozni, erezd jol magad.
2014. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
többet pucsítgass :)) amúgy ő is csúnyább barátnővel jár azaz veled , szóval te is megteheted nem lesz gond.
2014. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Lehet, a belső értékeid annyira nem látszanak kívülről, csak ha jobban megismernének, ehhez meg nem mindig veszik a fáradságot az emberek. Én is ilyesmi vagyok, csak férfiben... Te mennyi idős vagy?
2014. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy látatlanban is lecsúnyáztatok, ahelyett, hogy normális ötleteket adtatok volna.
2014. szept. 9. 20:17
 10/40 anonim ***** válasza:
Mindennek oka van, és lehet össze tett a dolog, első körben két dolog lehet, vagy (bár a leírás alapján nem áll fent) nem rendelkezel olyan kihívó külsővel ami felkeltené az érdeklődést a pasikban, vagy (a ló túloldala) túlzóan maga biztosnak és "elérhetetlennek" tűnsz és félnek ettől, kép nélkül nem tudok mit mondani... a "mostani világban" és igen ez egy közhely manapság, felcserélődtek a szerepek azaz neked is nyitnod kell vagy legyen nagyobb a "szád" de nem tudom mind mások vagyunk, egy egészséges önkritikával nézd magad, és bár nem ez volt a kérdés buli helyen... csak magad miatt menjen oda egy srác... hisz nem ismer így max külső miatt megy első körben... f/23
2014. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!