Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolnátok egy fiúról...

Mit gondolnátok egy fiúról aki iskolában első óra előtt egy csomó ideig az iskola wc-jébrn ül?

Figyelt kérdés
15-20 percig kb. és csak ül vagy eszik bent
2014. szept. 22. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Azt hogy ketyós....meg nem is túl gusztusos a budin tömni a fejünket.
2014. szept. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, te vagy a fiú... és el sem tudod képzelni, hogy másoknak van jobb elfoglaltsága is, mint azt számolgatni, te konkrétan hány percet ülsz a klotyón, és találgatni, vajon mit csinálsz ott...
2014. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem lenne gusztuson a wc-n enni.

Menj ki a folyósora, hátha odamegy hozzád valaki beszélgetni.

2014. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
jah, elég gusztustalanok a wc-k sulik többségében, még cigizni sincs olyan kedvem ott, nemhogy zabálni. engem különösen nem érdekel, ki mit csinál, de tuti menne a duma, hogy biztos recskázik XD
2014. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy lövi magát...
2014. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kaksol
2014. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk kb. 1 hét alatt elterjedt egy ilyen gyerekről, hogy csak szarni jár az iskolába. Gáz dolog. Feleslegesnek látom. Óra előtt 20 perccel mindenki az udvaron, vagy a suli előtt van, esetleg még be sem ért, alig lézeng pár ember a teremben, nem kell a WC-re mászkálni, ha nyugodtan akarsz kajálni/ülni.


Nálunk egyébként sem használják szünetben a WC-ket, csak cigizésre. Ha menni kell, óra alatt kikéredzkednek, addig sem kell ott ülni. Ha nem engedi ki őket a tanár, kibírják otthonig.

2014. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

mivel lány vagyok így nem szokásom bemenni a fiú wc-be, de azt gondolnám hogy hát biztos szorulása van szerencsétlennek vagy hasmenés.

Ha tegyük fel bent lennék és hallanám hogy eszik, kicsit undorítónak vélném. Ha meg csak ül, honnan tudnám hogy nem kakil épp?


De egyébként aki észreveszi hogy 15-20 percig a wc-ben ettél/ültél az maga is bent volt addig, vagy kívülről figyelte hogy mikor jössz ki ami elég érdekes elfoglaltság xD

2014. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, lehet azt mondani hogy "úgyse veszik észre"...de ha minden napot ezzel indítana annak előbb utóbb híre kelne az iskolában. És gyerekek...szénné szivatják azt akit lehet, és valljuk be, a reggelenkénti 20 percig wc-n trónolás elég magas labda. :D
2014. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam csinálni, pont azért, hogy egyedül lehessek és hogy ne kelljen a hülye osztálytársaimat látnom. Valószínűleg nekem fel sem tűnne, ha mások is ezt csinálnák, de ha észre is venném, akkor sem gondolnék semmi rosszat.
2022. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!