Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon lóg egy csomó...

Facebookon lóg egy csomó ember napközbe?

Figyelt kérdés

Kérdem én: nem dolgoznak vagy nincsenek iskolába?

Sok embernél azt látom, hogy egész nap posztolgat és kommentel. Hogyan tudja ezt munka közben megtenni? Senki sem szól rá?



2013. ápr. 23. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
ezek az éjszakások, a smartfónosok iskolában, a vezető beosztásuak, a léhűtők, meg az állami alkalmazottak.
2013. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a kollégákkal olyan a munka (irodai), hogy vagy meggebedünk, ilyenkor senki nem posztolgat semmit sehová, hanem 10 óra komoly figyelem és csak pisilni állunk fel, de ez csak pár nap egy hónapban, vagy kevesebb a meló, ilyenkor meg van nyitva egy-két ablak, dolgozgatunk, két lekönyvelt tétel között nyomunk egy frissítést, aztán egy perc alatt lehet válaszolni, és már megy tovább a munka. Szóval amikor én is ide vagy máshová írogatok, aközben még megcsinálok egy csomó dolgot.
2013. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Dolgoztam irodai dolgozók között.10 emberből 10 a hét 4 munkanapján folyamatosa a neten lógott.Néha persze kimentek kávézni, bagózni.A maradék 1 munkanapon esetleg dolgoztak is 1 órácskát és erre mód felett büszkék voltak és az ilyen semmirekellő léhűtőket tartja az állam havi kb 180 000 Ft-ért!Facebookozni pedig otthon is tudnának!
2013. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

Nekem azért furcsa ez, mert nálunk azt mondták, hogy azért nem engedélyezett az ilyesmi, mert eltereli a dolgozók figyelmét, többet hibáznak. Le is tiltottak mindent.


Erre azt látom, hogy rengeteg ember különböző fórumokon és közösségi oldalakon nyomul. Nem értem, hogy csak nálunk volt ilyen drákói szigor?

2013. ápr. 23. 12:27
 5/13 anonim válasza:
Telefonról miből tart felmenni?
2013. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5. Mindenki ezt mondta és csinálta később nálunk is.

Csak akkor jött a pofára esés, amikor a főnök erre is rájött... Egyébként miben lenne más telefonról vagy gépről chatelgetni? Ugyanúgy nem a munkával foglalkozol...

2013. ápr. 23. 12:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is minden engedélyezett, ezért a munkamorál nagyon alacsony. A főnök barátságos légkört akart(csupa nő, tehát ez lehetetlen), ezért engedékenyre vette a dolgot. Most főnökváltás lesz és a következő valószínű esélyes első intézkedése a net teljes tiltása lesz a gépeken. Mit mondjak, egyetértek vele. Már előbb kellett volna.
2013. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nálunk az az elv, hogy a melódal legyél kész időre és jó minőségben. Ha zárás van, akkor dolgozz, ha pedig nincs annyi és mindennel elkészülsz, akkor nem piszkálnak.

A közvetlen főnökök ellenőrzik a túlórákat, amikor jogos akkor kifizetik, de azt nem lehet megcsinálni, hogy 8 órát netezek, két órát este dolgozom és sírok, hogy fizessék ki, mert túlóráztam.


Bizonyos oldalak le vannak tiltva, de nem minden. Pl. facebook azért nem, mert sok a külföldi munkatárs, akik így tartják a kapcsolatot az otthoniakkal.

2013. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A legjobb még, amivel találkoztam, hogy a volt kolléga az összes személyes ügyeit benti telefonról intézte, miközben felváltva játszott a farmvillen és nézegetett vicces fotókat... év végén mégis Ő lett az "év dolgozója"-->még serleget is kapott! :D
2013. ápr. 23. 12:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd, az a főnöke hibája, ha megtehette. Itt a Szent Határidő az sérthetetlen, már egy nappal előtte gyakorlatilag kész kell lenni mert a nyakadon a fél főnökség Ázsiától a jueszéjig, minden utólagos hiba (bár nem veszik érte a fejed) de kielemzésre kerül, ha a te hülyeséged miatt volt és ez többször is előfordul, akkor a következő fizuemelésnél nézheted a papírodat, vagy akár a munkaügyön is várhatod a kilépő papírjaidat.
2013. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!