Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen gáz ha az ember...

Miért ilyen gáz ha az ember értelmes zenét hallgat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=y03wwL9rzdI

http://www.youtube.com/watch?v=OU8YIHPCSWk

http://www.youtube.com/watch?v=VGYQQjGPo20

Illetve ezekhez hasonló zenéket szoktam hallgatni, erre a keménykedős osztálytársaim jönnek, hogy:

- B*zi vagy?

- Cs*cska...

- Emós ratyi


Nem értem miért baj, hogy engem nem érdekel az a habi busta (a nevét szándékosan írtam kisbetűvel) és sokkal szívesebben hallgatom Leanderékat, mert úgy érzem, hogy ez sokkal több mondanivalója van, az egyéniségemhez is jobban passzol és már csak maga a dallam is jobban tetszik?12/F



2014. szept. 24. 13:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarok en kotekedni, de azert attol fuggetlenul, hogy en is nagyon szeretem ezt a stilust, azert nem neveznem ertelmes zenenek. Osztalytarsakkal meg nem kell torodni, mert most ok a hip hop korszakukat elik te meg a metalosat, ez ugyis valamilyen szinten biztos fog valtozni felnott korotokra.
2014. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Rappet és hip-hop-ot is hallgatok, pl magyarok közül TKYD.
2014. szept. 24. 14:01
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Belehallgattam, z első szám nem rossz, a többi nekem már túl zúzós én a lágyabb metált kedvelem. Arra készülj fel, hogy a metál rétegzene. A mainstream egyéniség nélküli gyökerek mindig le fognak nézni miatta. Le kell tojni őket.


Megjegyzem, ez minden csak, emós meg meleg zene nem...


Egyénként \m/

2014. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
3%
Ha szerinted ez értelmes zene akkor sajnállak.Osztálytársaidnak(igaz csak részben)igazuk van.
2014. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
2014. szept. 24. 14:04
 6/29 anonim ***** válasza:
39%
12 évesen Tkyd et, Bukta helyett? :D Te ritka értelmes ember vagy, és nyilván ez a "baj".
2014. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%

Neked ez az értelmes, másnak meg más.

De azért felvilágosítalak, hogy a Leander Rising nem a rockzene csúcsa, szóval nem tudom honnan veszed, hogy ez annyira értelmes lenne. Fogalmaz inkább úgy hogy neked ez tetszik és máris elkerülöd a konfliktusokat.

2014. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ez igaz, hogy nem ők a legjobbak, nem is mondtam ilyet, hol olvastad?
2014. szept. 24. 15:07
 9/29 anonim ***** válasza:
47%
Nincs azzal semmi baj, hogy Leandert hallgatsz, de azért nálam az értelmes zene ott kezdődik, hogy Two Steps From Hell. :D
2014. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok angolul így nem tudom megítélni az angol szövegeket mondanivalóját :D
2014. szept. 24. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!