Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetseges az hogy egy ertelme...

Lehetseges az hogy egy ertelmes szorgalmas ember es az erettsegi vizsgan 2-3 osztalyzatok vannak neki?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Nem tartom kizártnak.

Mert a szocializmusban nekem is 2-es és 3-as jegyeim voltak általános iskolában, mert a szüleim csak hasznos és szorgalmas fizikai dolgozók voltak. Aztán a középiskolát jelessel, az egyetemet meg négyessel végeztem. Ezek szerint az utóbbi két iskola könnyebb volt mint az általános. :))

2014. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Lehetséges. Főleg ha fél, vizsgadrukk, ezek miatt sajnos csökken a teljesítőképesség. Attól még, hogy rosszabbak lettek a jegyei még tudhatja jól az adott tárgyat.
2014. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nálunk egy csomó jó tanuló nagyon elszúrta az érettségit. Vizsgadrukk, feszültség, nagyon ráparáztak a dologra, szóbelin nem tudták összefüggően elmondani a gondolataikat, vagy szimplán csak nem volt szerencséjük. Az érettségi nem a tényleges tudást adja vissza(én világ életemben benne voltam az osztály top 3 legrosszabb tanulójában, mégis nekem lett az egyik legjobb érettségim). Eleve ott az atlasz, a függvénytábla, a szöveggyűjtemény, az idegen nyelvű szótár, a helyesírási szótár, meg a források. Nem is kell tudni semmit, csak értelmezni az adatokat, meg jól előadni magunkat. Na meg egy kis szerencse sem árt. De gyakran pont az amúgy jól tanuló emberek nem képesek leküzdeni a stresszt, vagy csak magolni tudnak, de érteni nem értik a dolgokat.
2014. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!