Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális ezért szaktanári...

Normális ezért szaktanári figyelmeztetőt adni?

Figyelt kérdés

Matek órán a mellettem ülő barátom megfogta a kezem az asztal alatt, a tanár pont oda nézett mire azonnal beírta a szaktanárit meg az igazolatlant és kiküldött minket az igazgatóhoz. Aki meg csak annyit mondott hogy, ez nem akkora probléma mivel nem zavartunk vele senkit, de inkább szünetben viszont ő nem volt ott a tanár látta amit látni vélt és az ő szabályai szerint működik az óra...

Normális az ilyen tanár?

16 L



2014. szept. 24. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem normális. Viszont nála ezentúl ne fogdossátok egymás kezét.
2014. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Egykori tanárként mondom, hogy egyáltalán nem normális.

Az odáig érthető, hogy órán ne éljenek a tanulók szerelmi életet, de azért egy kéz megfogásáért szaktanári? Még a figyelmeztetés is túlzás lenne, ez meg pláne.


Egyébként én ezt "a magánéelt nem az iskolába való" dolgot annyira álszentnek tartom. PErsze, azért ne legyenek egy oktatási intézményben orgiák, oké. De amikor a tanár kiakad, hogy miért a szeme láttára sétálnak a folyosón kézenfogva... amikor meg a tanár nincs ott, simán megy a nyali-fali.

2014. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nagyon nagyon aranyos :) de tényleg nem illene sajnos órán ilyet csinálni.. ez csak egy szaktanári én 11 éves koromban azért kaptam,mert elvileg parfümmel fújkodtuk fiú osztálytársaink,akiknél allergiás reakciót okozott( megjegyzem senkinél..) pedig én jó gyerek voltam meg kitűnő meg minden :D
2014. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem küldhet ki óráról, jogod van tanulni.
2014. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem sem normális, de nem tudtok/tudsz mit csinálni vele. Nálunk a gimiben régen egy "elég" érdekes igazgató volt, több történetet is hallottunk már róla tanároktól, volt aki együtt is dolgozott vele mikor már csak nyugdíj mellett tanított az iskolában, de mi már nem ismerjük. Nem szabadott egymás kezét fogni, de nem csak az órákon hanem a szünetekben sem, sőt ha valaki a tantestületből meglátott két diákot az utcán hétvégén, délután kézen fogva sétálni akkor másnap már nem voltak az iskola tanulói... A gimnazisták 6 óra után nem járhattak moziba, ha valaki megtette és kiderült akkor már el is bocsátotta az iskola. Ehhez képest ma már csókolóznak, taperolják egymást a suli folyosóján, cigiznek az udvaron. Nem azt mondom, hogy ezek a dolgok az iskolába valók, de amit a tanárod csinált az mindenképpen túlzás. Mondjuk a szaktanárinak, osztályfőnökinek, figyelmeztetőknek nincs igazából nagy jelentőségük, a tanulmányi eredményeidet nem befolyásolják. Nyilván ha x darab összejön akkor már baj van. Valamint tényleg hülyeség az oka, szóval ne törődj vele. Ha órai munka egyest ad, akkor az rosszabb lett volna mert az adott tantárgy átlagát rontja vele le úgy, hogy annak köze sincs a tudásodhoz.
2014. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!