Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom, hogy mit kezdjek...

Nem tudom, hogy mit kezdjek ezzel a szituációval. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval világ életemben jó tanuló voltam, vagyok, leszek. Most vagyok 14 éves, 8. osztályos. Tudok viselkedni. Ma történt, hogy osztályfőnöki órán egymást jellemeztük. Mikor én kerültem sorra, hogy engem jellemezzenek, akkor akiket közel érzek magamhoz, azok azt mondták, megváltoztam, rosszabb vagyok. Mivel lelki gyerek vagyok, ezen rágódom. Szeretek énekelni is, szóval szünetekben is szoktam, de ez nem tetszik nekik, mert nem jó a hangom, amit nem is cáfolok. Ezen megpróbálok javítani. De a viselkedésemmel, azt hittem eddig nincs baj. És most sincs szerintem. Annyiban talán változtam, hogy komolyabb lettem és nem vagyok már a háttérben meghúzódó személyiség, ha kell kiállok magamért. Szerintem ez nem tetszik nekik. Egyébként van pár barátom, de nem sok. Illetve az osztályfőnök is pártolta a többieket (o.f-kel igazán jó a kapcsolatom), és parázok, hogy leveszi 4-esre emiatt a magatartásom jegyét.... Tudom nem rossz a 4-es, csak én semmi nagyképűség nélkül, de többnek érzem a kultúrám, mint egy négyes...

2014. szept. 24. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az hogy leveszi4-esre a jegyedet?emiatt?ne foglalkozz velük!aki tényleg a barátod azok nem csinálnak ilyet!
2014. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves barátom! Anno mikor visszahúzódó voltam, minenki kedvelt. Amikor meg kicsit megnyílt a szám, sokan megutáltak.


Ahhoz hogy másoknak megfelelj, fel kell venned egy "maszkot", amit te nem szeretsz. :(

2014. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!