Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hamarosan új iskolába megyek,...

Hamarosan új iskolába megyek, hogyan kezdjek?

Figyelt kérdés

Az új osztálytársakkal hogyan viselkedjek, például első nap menyjek oda hozzájuk beszélgetni vagy csak húzódjak el valahova és majd odajönnek?

Mit tegyek ha szekálni kezdenek?

Alapjáraton visszahúzódó gyerek vagyok.

Gondoltam hogy új frizurát vágatok, új ruhákat veszek amik jól állnak.

Egyáltalán hogyan viselkedjek hogy biztos jól érezzem magam?


2014. ápr. 1. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd azzal, hogy bemutatkozol. Utána mehetsz beszélgetni. Szerintem másra nincs szükség.
2014. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne úgy menj oda, hogy majd biztos szekálnak téged. Ne mutasd magad másnak magad, csak azért, hogy jobban elfogadjanak, hanem légy önmagad! Szóval szerintem felesleges ezért frizurát váltani, meg ruhát venni. Legyél magabiztos, ne ülj be a sarokba, próbálj valami "forgalmas" helyre ülni. Mosolyogj sokat, keresd a szemkontaktust! Ha valaki szekálna van rá egy tuti tippem: Csak mosolyogj és helyeselj neki!:D De ne gúnyosan.
2014. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 macispapa65 válasza:

Kinézed a legnymorékabat.Azt szétvered aztán odamész a többiekhez és ezt mondod:"Na szoszi van a levesben tesa báttya?"


ja meg legyen rajtad 15 kiló arany.

2014. ápr. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!