Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha én egy lecsókolbásszal...

Ha én egy lecsókolbásszal dobolok a tanárom fején akkor kirúghatnak?

Figyelt kérdés
ok nélkül kaptam egy 1-es fizikábol és ezt nem akarom annyiban hagyni
2014. szept. 29. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ki, de életkorodtól függően még büntetőeljárást is indíttatnék ellened. Még ha ok nélkül is kaptál egy egyest, akkor sem ez a civilizált megoldás. Fordulj az osztályfönöködhöz, szüleidhez a problémával...
2014. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
20%

Ha vissza akarsz neki adni akkor tedd ezt okosan. Az iskolai rendszer konkrétan egy diktatúra ahol a tanár, az igazgató az isten ti pedig senkik vagytok. Szóval mindenféleképpen te szívnád meg.

Úgy csesszél ki vele, h e tudja, h te voltál az. (ha kolbásszal ütögeted valószínűleg észreveszi, h te vagy az)

2014. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
lolloolololololoodafuq
2014. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is volt egy nagyon szemét tanárom, aki a komplexusait rajtunk vezette le. 5 év után találkoztam vele az utcán, pont volt nálam egy 2 literes kóla, felráztam és telibe fröcsköltem, azt hittem ilyen a filmekben, fantasztikus élmény volt :')
2014. szept. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak a saját jövődet tennéd tönkre a bosszúval:/ jól gondold át, mielőtt hülyeséget csinálsz!
2014. szept. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha Pick téliszalámival csinálod ezt, még be is ír egy 5-öst.
2014. szept. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Végül is miért kaptál 1-est fizikából?? Valami oka csak volt.

Egyébként elég primitív viselkedés a bosszú, mint lecsókolbásszal dobolás vagy 2 évvel később cola leöntés.. Szánalmas viselkedés, és értelme sincs.

2014. szept. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobb esetben egy szaktanárit kapsz, rosszabb esetben akár büntetőeljárás is indulhat ellened, a tanár ugyanis közfeladatot ellátó személy.


Hogy okkal vagy ok nélkül kaptad-e azt az egyest, azt nem tisztem megítélni. Láttam én már olyan tanárt, amelyik a hibátlan feleletre karót adott, mert nem tetszett az, amilyen stílusban a felelő előadta. Meglehet, hogy tényleg jogtalan volt az egyes, meg az is lehet, hogy nem. A lényeg: nem bölcs dolog széllel szemben hugyozni.


De szerintem se hagyd annyiban, tanuld meg, amiből feleltél, és következő órán jelentkezz, hogy javítani akarsz. Mutasd meg, hogy tudod te jobbra is, mint egyes!

2014. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 englishman válasza:
81%
Ok nélkül nem kap 1-est az ember helló....
2014. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sálálálá
2014. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!