Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Homokos lennék mert megvédtem...

Homokos lennék mert megvédtem egy homokos iskolatársamat a megveréstől?

Figyelt kérdés

Van egy bevallottan homokos osztálytársam aki szörnyen ostoba módon a facebookra is kiírta hogy ő a fiúkat szereti. Elképesztően barom egy lépés volt de az ő dolga.

Az osztálytársai másnap megvárták az iskola előtt, elkezdték lökdösni, ütni. Gerinces módon voltak 8-10-en, egyetlen ember ellen. Az hogy miért ütik egy pillanatig se volt kérdéses: rohadt b**zi stb.


Tudni kell erről a gyerekről (16) h se a külsejében se a viselkedésében nincsen semmi nőies, csak épp valami nagyon durván sovány és még alacsony is. 50 kg nincs az egész.

Na most jövök ki, és azt látom hogy 8-10 ember üt egy szem csontkollekciót. A szája orra már tiszta vér volt.

Én nem vagyok épp kis termetű és rendesen szétcsaptam köztük. Még élveztem is. Az egyiket úgy hátba b**sztam hogy végigtaknyolta a járdát.


Már másnap hallottam, hogy mindenki szerint én is meleg vagyok, biztos én vagyok a csontkollekció fiúka bikája, hiszen mégis mi másért védtem volna meg és kísértem volna haza.

Egyébként nem kísértem haza, csak a legelső buszmegállóig hogy nehogy még 1x megtalálják őt útközben.


Tényleg ez jönne le egy külső személőnek ebből a történetből?


2014. okt. 1. 14:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem, csak normális vagy.
2014. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem homokos vagy, hanem értelmes ember, ellentétben azokkal, akik meg akarták verni.

Több ilyen ember kéne, mint te.

2014. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem, hanem egy igazi, megbízható barát!
2014. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

na azért itt álljunk meg.

barát? semmi közöm az illetőhöz, eddig még a nevét se nagyon tudtam.

se barátja se haverja nem vagyok, zéró közünk van egymáshoz. egy iskola ennyi.

soha egy szót se beszéltem vele ezt megelőzőleg.


>>>

megbízható barát!

2014. okt. 1. 14:52
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden normális, ép erkölcsű ember ezt tette volna. (Az már más kérdés, hogy nagyon kevés a normális, ép erkölcsű ember.)

Te viselkedtél normálisan, a bántalmazók voltak a köcsögök.


A gyerek meg tényleg meggondolatlan volt, hogy kiposztolta ezt magáról a neten abban a környezetben.

2014. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Jó dolog az, hogy volt benned ennyi empátia és bátorság, hogy kiálltál valaki mellet, aki a túlerővel szemben egymaga állt, és akit egy erőszakos atrocitás ért bármiért is. A legtöbben ezt talán nem tennék meg, vagyis ilyenformán ha úgy tetszik te is más vagy. S ha így van, akkor remélem én is más volnék, miközben maximálisan hetero vagyok.

Azért a "még élvezetem is" dolognál kicsit rezeg a léc. Ha csak azért csináltad volna, az már kicsit *uziság... :)

2014. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
jo kis iskola lehet... rendes dolog volt, de ha ezutan se mutatkozol a gyerekkel szerintem abbahagyjak a piszkalasod..foleg mivel nagytermetu vagy
2014. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Azért fel ne kapd a vizet, mert valaki megbízható barátnak nevezett.
2014. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

Ezt ma reggelre álmodtad?

Hol volt?

2014. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

"Még élveztem is. Az egyiket úgy hátba b**sztam hogy végigtaknyolta a járdát.


Na itt a gond. Nem homi vagy hanem egy agresszív állat nem szimpátiából emberségből védted meg hisz írtad lesz@rod magasról.

"Én nem vagyok épp kis termetű és rendesen szétcsaptam " Visszaéltél az erőfölényeddel pont mint a suttyók ugyanolyan vagy. Nekem ez jön le bocs, nem empátiából verekedtél hanem mert jó buli és élvezted.

2014. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!