Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » B*zis dolognak tűnne, ha...

B*zis dolognak tűnne, ha megkérném egy iskolatársamat, hogy találkozzunk valahol egyik reggel?

Figyelt kérdés

Megbeszélt helyen, időpontban az iskolában valahol.

Úgy tudnék vele beszélgetni, mert csak úgy odamenni nem tudok, mindig a haverjaival van szinte. Ha ő is fiú, ahogyan én is, így emiatt ha megkérném rá, melegnek nézhetne?


2014. febr. 27. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mit akarsz tőle? az se mindegy...
2014. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem.. ha odaméz hozzá, és mondod neki hogy "srác, szeretnék ketteben beszéni veled ekkor és ekkor" akkor semmi gáz.. :D
2014. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én legalábbis biztos nem néznélek csak emiatt annak.
2014. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

"Nem hiszem. Én legalábbis biztos nem néznélek csak emiatt annak."


Jaja.. de ha közben simogatnád a farkát, úgy már igen xD

2014. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mégis, mi az amit nem tudsz vele a haverjai előtt megbeszélni?
2014. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én se néznék két srácot melegnek, mert kettesben beszélgetnek egymással...ettől inkább azok szoktak félni, akiknek tényleg van okuk rá, tehát valami érzelmet táplálnak a másik iránt titokban...

Függ attól is, hogy az iskolában mit gondolnak rólad. Ha egy feminimebb srác vagy vagy a másik srác az, akkor lehet gyanakodnak majd.

Korábban ezek szerint nem szoktál beszélni a sráccal. Attól is függ, hogy a srác hogy veszi a közeledésed... sok mindentől függ. Hogyan közeledsz felé... stb. Egyébként mit szeretnél mondani a srácnak, ha még sose beszéltél vele és csak ő hallhatja?

2014. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"cső, holnap összefutunk a tanári előtt 10kor?" egyáltalán nem b*zis.
2014. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!