Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen élményeitek vannak az...

Milyen élményeitek vannak az osztálykirándulásokról?

Figyelt kérdés
Lehet pozitív is, negatív is, vicces stb. :)

2014. okt. 1. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minket középsuliba sose vittek, mivel egy 38fős full fiú osztály volt, egy 50kg-os nő osztályfőnökkel :D egy egyszerű hétköznapért imádkoztak a tanárok hogy ne legyen balhé, nem hogy még osztálykirándulásra vigyenek :D 23f
2014. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeri
2014. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a hetedikes, vagy nyolcadikos az maradandó volt mert ott újjaztam először csajt (fiút soha mielőtt valaki félreértené) :D
2014. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

7.-ben eltévedtünk a Bükkben, és 5 óráig bolyongtunk, mire megtaláltak. A végén már azt tárgyaltuk kit fogunk elsőnek megenni. :)

8.-ban 2 naposra mentünk az erdő közepére, faházakba. Életem legjobb, és egyben legijesztőbb élménye, mikor hajnali 2-kor, pizsamában fogócskáztunk/bujócskáztunk az erdőben. Elég intim kapcsolatba kerültünk, ráadásul 3 fok volt, úgyhogy összebújva aludtunk.

Az alsósokban nem volt semmi érdekes, de az utolsó két évben igazán kitettünk magunkért. Hát igen, mi voltunk az iskola legmerészebb osztálya. :)

Ebbben az évben valószínüleg 2 naposra megyünk Németországba. Remélem, ezzel az osztállyal is olyan őrültek leszünk.

16/L

2014. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem szeretem a hosszabb ( de még a rövidebb ) osztálykirándulásokat, mert mindig valamilyen történelmi, kulturális okból megyünk egy-egy helyre. Kit érdekel, hogy öt ember folyton a környezetvédelemről tépi a száját ( jó fontos, meg minden, de annyiból is ért a többség, hogy " védd a környezetedet!". De mindegy is, ez a tavalyi. Vagy, hogy egy-egy helyen ez meg az történt. Igen, én is tudom, hogy sokat tesz a töriórához, hogy te már jártál ott, meg már tudsz előre dolgokat, de nem lenne sokkal jobb, ha a gyerekek maguk lehetnének, és lenne napi 20 percnél több szabadidejük. Komolyan mondom, ezeknek a kirándulásoknak annyi értelme van, hogy jól lefárasszák a diákokat egy hétre.

De most tényleg: Gyerekek! Gyalogoljunk 5 km-t a Balatonig, addig énekeljük a tegnap pár perc alatt írt tábori indulót, és meneteljünk, egyet előre, egyet vissza, nyolcat előre, fordul, most a másik irányba is...... jesszusom. Aztán ott pedig kapunk ismét 20 perc szabadidőt, aztán két óráig beszélgetünk a környezetvédelemről. Természetesen visszafele is menetelünk. 2km az ebédlőig, aztán sétálva 10 kilométeren elérünk egy programhoz, amiről ódákat zengtek, de tök gagyi...................

Mindegy, azért voltak jó tapasztalatok is, de nem is tudom, lehet, hogy csak én látom ilyen negatívan...

2014. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) az fazázas az erdő közepén az jó lehetett :D mi egyszer éjszakai túrára mentünk az erdőben egy temetőhöz o.O :D

Utolsó: sajnos nekem is volt már ilyen kirándulásom.. az ilyet énis utálom de mondjuk a volt osztályom meg a mostani is mindig tesz róla hogy legyen valami izgalmas :D

2014. okt. 2. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!