Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek egy ilyen sráccal?

Mit tennétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki időnként felidegesít. Komolyan zaklat, ha beszélgetek valakivel rögtön odajön. Kicsit nyomi a srác. Az az érzésem, hogy rajtam keresztül akarja bebizonyítani, milyen nagylegény. Erősködik és feszít, ha mellettem van, állandóan belém jön vállal.

Elég sokat cikiztük korábban. Most nem tudom mi ütött belé, és mit lehet vele kezdeni? Szerintetek hagyjam, és ne foglalkozzak vele, vagy tudok tenni valamit, amivel nem magamat alázom meg, hanem őt teszem kicsit helyre?



2014. okt. 9. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem éppen, hogy korábban már "helyre tetted őt" és most Te következel, Ő rak helyre majd téged/titeket akik cikizték.
2014. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy idegesítő,és hogy fejezze be ezeket a viselkedéseket és hagyjon békén. Ha nem érti meg és tovább piszkál,akkor véletlenül SE fordulj a tanárodhoz/szüleidhez. Ezt a játékot 2 játszáttok. Idegesítsd te is.
2014. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm, hogy válaszoltál, és a lehet, hogy van abban valami, amit mondtál. Cikiztü, én is piszkáltam, hibáztunk, most törleszti az adósságot. Nem is ez a főgondom. Hanem hogy miért engem szemelt ki magának? Nem én voltam a főzaklatója! Sőt! Ez bosszant.


Második: neked is köszönöm. Egyetértek azzal, hogy ne avassunk bele másokat. Ez se nekik, se nekünk nem válna hasznunkra. A gond ebben az esetben ott kezdődik, hogy egyre bosszantóbb, amiket tesz. Próbáltam már rávezetni a problémámra, de nem érdekelte. Félek egyszer nagy ostobaságot követek el, ami biztos szar helyzetbe juttat. De egyszerűen úgy érzem már csak a fizikai ráhatás segíthet.

2014. okt. 11. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!