Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak egy ilyen bunkó...

Mit csináljak egy ilyen bunkó emberrel?

Figyelt kérdés

Van egy "lány" az osztályban aki nem is az, hogy bunkó, de hülye. Megértem ha van olyan hogy két ember valamiben nem ért egyet és összeveszik. És ugyan nem értek egyet, de azt is értem, hogy valaki csak úgy g**i módon beleköt a másikba.

De van egy olyan alacsony-szintű primitivizmus amivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Amiről (kilencedikesek vagyunk) az ember azt várná, hogy nincs. Azt várnám, hogy óvoda vége felé ez a probléma eltűnik.

Például aminek tanúja voltam: (velem is csinált már ilyet) 100kg felett van "csaj" - nagyon gusztustalan - kb. ilyen testtartásba ráfekszik a padra [link] és azt mondja a terembe belépő srácnak, hogy "Gyere cica, vártalak!" - Vagy valami ilyesmit.

Énekórán 45 perces részlelet hallgatunk Mozartról ledől vki a padra ezt mondja: (szó szerint) "Szia bébi nem vagy fáradt? Gyömöszölhetnénk egy párat." - és hangosan felröhög. Aztán elkezdi rázni a padot, akkor is ha ír vki.

Vagy mondjuk ilyen eltúlzott, ilyen elmegyógyintézetbe illő vigyorral rámnéz aszonja': Szia Karcsi! (nem így hívnak csak mondtam egy példát) És röhög...



Most lehet, hogy én vagyok a nem normális, de csak én gondolom úgy, hogy kilencedikben már nem ezen a szinten kellene lennie vki.nek. Mi sem vagyunk egyébként hülyék országos szinten a gimink benne van a top 70-be.


Tehát óvodás szintnek gondolom ezt. Hogyan kéne erre reagálnom? Küldjem el az anyjába? - Nyilván nem mert hogy lehet sértegetni egy lányt?! (Akár testi adottságával, vagy akármivel.)Nyilván ha komolyabban megsértem szólni fog az ofőnek.) - Én is csak azért nem szólok mer' ezzel a színvonallal nem egy gimnáziumi tanárnak kell foglalkoznia.

Mit tanácsoltok? Nem tudok semmit csinálni ezzel, mert nagyon nem természetes ez az élethelyzet egy 15 évestől.


Bocs a fogalmazásért



2014. okt. 9. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Ez egy vidám ember, egyszerű humorral, de nem agresszív. Semmi baj ezzel, veled van a baj, te vagy túlságosan vaskalapos.
2014. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Még egy óvodásnak is több esze van mint neki! Szimplán csak önbizalom hiányos és valamivel fel kell hívnia magára a figyelmet! Ha már a 100+ kilójával és a kinézetével nem sikerül a központban lennie,ezért csinálja ezt! Csak ugye ő nem veszi észre hogy ez világi gáz amit művel! De ezzel csak magát égeti le..:)
2014. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
1# nem életem. Ez nem egy vidám ember egszerű humorral hanem egy k**va kevés neuronnal világra b*szott nyomorék akinek nincs jobb dolga minthogy mutogassa az asztalon fekve a mellesleg megjegyzem "CSODÁLATOS" alkatát,ezzel elborzasztva a srácokat!
2014. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért csinálja, hogy figyeljetek rá. Legegyszerűbb ha rá sem hederítesz. Ha nagyon idegesít még hátat is mutathatsz neki. Akármit mondasz neki elérte, hogy foglalkozz vele....Ezek ellen legjobb módszer, ha átnézel rajta.
2014. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!