Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mondják rám az osztálytá...

Miért mondják rám az osztálytársaim, hogy cigány vagyok? :D

Figyelt kérdés

A szemem zöld, a hajam "arany" (:D) és hullámos, a vonásaim olyanok mint egy olasznak (mert, hogy apukám olasz)... Nem drágán, de igényesen öltözködök, valamint a higiéniámra is ügyelek. A természetem sem olyan mint amilyen a cigányoknak a sztereotípiák szerint. Visszahúzódó vagyok, elég antiszociális, sokat olvasok...

Az még oké, hogy piszkálnak, de miért pont olyannal ami egyáltalán nem igaz? :D


A válaszokat előre is köszi! 16/f



2014. okt. 16. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Antiszociális egész biztosan nem vagy, mert az nem azt jelenti, amit leírtál. Valószínűleg az olaszosságod miatt, ezt nálunk gyakran összemossák. Miért oké, hogy piszkálnak?
2014. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, bocsi nem antiszociális vagyok, hanem szociális fóbiám van... Nem ugyanaz, csak már fáradt vagyok :D

Azért nem zavar, mert nem igazán veszem fel és iskolán kívül megvannak a magam barátságai.


Viszont az már kicsit jobban zavar, hogy a tanárok azt hiszik, hogy ez engem zavar és mindig oda jönnek "barátkozni". Ezt szánalmasnak érzem.


Amúgy köszönöm válaszodat :)

2014. okt. 16. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy csak fekete hajjal és barna szemmel léteznek cigányok.
2014. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Lehet csak bókolnak neked hogy ők nem cigányok.
2014. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Mert akinek fekete a haja, esetleg vagy barnább a bőre arra már ráfogják hogy az.Buták,szűk látókörűek az emberek.A törököket is összekeverik vele.

De nyugi sok csajnak tetszenek az olaszok,déli tipusú pasik.:)Itt az oldalon írják a lányok.

Mond el nekik hogy te olasz vagy azért nézel így ki.És akkor talán befejezik.

2014. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

"a higéniámra ügyelek .. és sokat olvasok"

Úgy néz ki ezek alapján szöges ellentéte vagy a cigányokank, nem loptad el véletlen valamelyik osztálytársad telefonját? Nem szoktál aprót vagy cigit tarhálni?

2014. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Rasszizmus. A gyerekek nem tudják elfogadni, ha valaki nem olyan, mint ők, vagy a szüleik, illetve nagyszüleik. Ne foglalkozz vele, csak nevess egy jót. Ha meg már nagyon idegesít, csinálj úgy, mintha nem hallanád. Azért csinálják, hogy ideges legyél. Ha azt látják, hogy nem hat, mással kell előrukkolniuk.
2014. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Az olaszokra szokták azt mondani, hogy cigányok... Vagy mi.

De te apszolút nem lehetsz az, mert a cigányok sötétek. Szerintem a későbbiekben bukni fognak rád a lányok, mert az olaszok elég jó macsók. :D Úgyhogy ez csak előny. :D

2014. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as hülyeséget írsz! Nekem volt egy kék szemű cigány évfolyam társam! És osztálytársam is!
2015. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!