Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az osztálytársaim azt mondják...

Az osztálytársaim azt mondják hogy nincs életem mert nem bulizok. Miért mondják ezt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok embernek a "szórakozás" egyenlő azzal hogy buli, pia, és még ők mondják hogy nincs élete az embernek.
2014. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyökerek, akik megragadtak a buli=élet szinten.
2014. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is mindig ezt mondták, ne törődj velük.

Az élet téged igazol majd.

2014. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők még nem tudják, hogy az élet értelme nem csupán a bulizás. Számos, tartalmasabb szórakozási lehetőség is van, mind a bulizás. Ne törődj velük.
2014. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy lánnyal kb ide köthető a legrövidebb ismerkedésem.

-Neked mi a hobbid?

-(felsorolok rá 50 dolgot ami érdekel, szórakoztat, kikapcsol, szeretem csinálni)

-És szórakozni nem szoktál?

-Mi számít szórakozásnak?

-Disco...

-Ja értem. (És itt mentem dolgomra) :D

2014. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Be is szarna a világ, ha az élet egyenlő lenne a bulizással. Ezt jobb esetben csak addig mondják, amíg tizenéves kis kölykök, aztán remélhetőleg ember válik majd belőlük.
2014. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik csak ez az időtöltésük, ami sajnálatra méltó. Nem tudják magukat elfoglalni. Először is, ne higgy nekik, neked van normális életed, hogy nem jársz. Én is járok buliba, sőt a bulik nem túl jól, mert kifárasztanak, és a sok alkohol nem tesz jót, sőt egészségtelen. Inkább örülj hogy te nem jársz bulizni,mert legalább hasznosan tudod tölteni az idődet.
2014. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Bulizok, eltudom magam foglalni, nem vagyok műveletlen, és számomra a bulizás nem meríti ki a szórakozás fogalmát.


Arra szoktam azt mondani, hogy élettelen, aki nem jár el sehova, még moziba se, esetleg megenni valamit barátokkal, hanem otthon ül, gépezik, filmeket néz, és nem kíváncsi a külvilágra.


Aki a kávéházakat, a múzeumokat, esetleg a könyvtárakat preferálja a disco-k és a bárok helyett, az nem élettelen, mert kimozdul a barátaival, esetleg ismerkedik.



Megjegyzem nem kéne beskatulyázni a bulizni járó embereket. Értem én, nagyon szofisztikáltak vagytok, a zene is hangos, az alkohol rossz, meg minden, de lehetnétek egy kicsit toleránsabbak. :)

2014. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az más kérdés hogy elmennék e mert ha lenne kivel miért ne :)
2014. máj. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!