Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az osztálytársaim mindig az...

Az osztálytársaim mindig az mondogatjak hogy meleg vagyok de nem is igaz. Miért mondják ezt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan verekedős meg nem is szeretek nagyon veszekedni...hogy bizonyitsam be hogy nem vagyok az?

2014. szept. 29. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Én a "fél suli" (túlzás azért :D) szerint leszbikus vagyok/voltam, de nem törődtem velük, el is felejtették.
2014. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Máskor ird oda hogy hány éves vagy mert igy nehéz tanácsot adni. de sajnos én nem akarok roszat mondani hogy aztán miattam égj be a töbiek elött.
2014. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Viktor, te vagy az? :D
2014. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Ne is foglalkozz velük, cicafiú! ;-)


Jó, bocsi, komolyra fordítva a szót: tényleg nem kell foglalkozni vele. Engem egyszer piszkáltak ezzel, akkor visszaszóltam: zavar, vagy irigyled? Érdekes, onnantól abbahagyták.

Viccesen kell felfogni, és nem besértődni, meg zokon venni, mert annál inkább rádszállnak.

2014. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Látónak hiszik magukat, hogy rád néznek, és tudják.

Semmit nem kell bizonyítanod, csak éld az életed. Semmi rosszat nem mondtak rólad, csak azt, hogy meleg vagy. Ha nem hiszed azt, hogy a melegek rosszabb emberek nálad, akkor nincs min megsértődnöd.

Legfeljebb az lehet hátrányos számodra, ha a lányok is melegnek néznek.


41F

2014. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzuk, hogy azzal semmi baj, ha valaki meleg. Viszont ez olyan, hogy barna hajad van, és azt mondják, hogy vörös. Engem pl. lezbiztek, de előrukkoltam valamivel. Amúgy meg egy előadásból idézve mondd ezt nekik, ha nagyon rákezdik, hogy ,,ennyire bejön a cucc?" Abba fogják hagyni ;)

Amúgy Őrült Nők Ketrece

2014. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Jaj gondolom, nem vagy elég macsó:)

Az lehet a gond, hogy fiúként keveset beszélsz arról, h melyik lányt akarod lefektetni és ahogy írod, nem vagy verekedős, azaz túl csendes lehetsz a szemükben.


Nálunk gimiben is egy srácot csúfoltak az állítólagos melegsége miatt, de igazából senkit nem tudta,h tényleg az, mondjuk ha az lett volna, sincs joguk piszkálni.


Szerintem ne foglalkozz velük, mást nem tehetsz.

2014. okt. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is ezt mondogatták a hátam mögött :D de mondjuk én tényleg meleg is vagyok. azért persze rosszul esett.
2014. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!