Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha anyámék utálják...

Mit tegyek, ha anyámék utálják a hangomat, de énekelnem kell?

Figyelt kérdés
Lesz egy fellépésem, amire gyakorolnom kéne, de nem tudok énekelni, ha tudom, anyám is hallja, mert tisztában vagyok vele, hogy utálja, ha énekelek, és szerinte béna vagyok. :( Én szeretek énekelni, és lenne lehetőségem is, hogy közönség előtt tegyem, de gyakorolni nem tudok, mert félek anyámtól, hogy leszól. Egész eddig is ezt tette. A fellépéseken mindenkinek tetszik, ahogy énekelek, kivétel anyámnak. Nem tudom így tenni a dolgomat! :(

2014. okt. 19. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne énekelj az anyukádnak
2014. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem olyan egyszerű, mert folyton körülöttem lófrál...
2014. okt. 19. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyit mondhat egy anya, hogy "kisfiam/kislányom szerintem ne indulj az xfaktorba", sőt az is lehet, hogy otthon idegesíti amikor énekelgetsz a zuhany alatt, viszont egy színpadon biztos azt szeretné hallani ahogy énekelsz.

Énekelj akkor is ha nem tetszik neki. Valószínűleg szűk látókörű, és az zavarja, hogy valami más zenei stílusban énekelsz mint amiben ő elvárná. Normál szülő ilyenkor büszke a gyerekére, és nem mondja, hogy nem tetszik. Talán neki soha nem volt ilyen jó hangja és azért irigykedik.

2014. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!