Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz majd olyan ember aki csak azért hív fel mert hallani akarta a hangomat vagy jó éjt/jó reggelt-t akart csak kívánni?

Figyelt kérdés

A barátommal három éve vagyunk együtt, eddig reggelente az volt az első, hogy hívtuk egymást az ágyból, este pedig lefekvés előtt egy jó éjt, ez pár hete eltűnt a barátom részéről és most is mikor reggel megkérdeztem, hogy hé miért nem hívtál lefekvés előtt, annyit mondott, hogy amúgy is beszéltünk már este 6-kor, minek hívjon 10-kor is, nem tudott volna semmit se mondani.....

Most fogadjam el ezt és törődjek bele vagy van olyan pasi aki tényleg odavan a csajért?

24 L



2014. szept. 4. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

most nem értem...mást keresel erre a feladatra?


amúgy meg kellene beszélned a barátoddal...mert ha 3 évig ment akkor valami biztos kiváltotta ezt a változást...

2014. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Előbb inkább az érzelmeket kéne helyrerakni.

Igen, van olyan, aki tényleg odavan a barátnőjéért.

2014. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak 1,5 év alatt csak párszor volt ilyenje, bár mi egész nap beszélgetünk facebookon, szóval tényleg csak a hangom miatt hívott fel, bár mi bármikor tudunk órákat beszélni, ha egész nap is beszéltünk, utána is :D Nekem hiányoznak a néhai szerelmes sms-ek tőle, az annyira aranyos volt :) Eltűnt a rózsaszín köd, ennyi az egész :)
2014. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tényleg ezen az esti telefonhíváson múlik, hogy valaki odavan-e a párjáért vagy sem? Szerintem ezt egy kicsit felfújtad, kedves kérdező, egy kapcsolat nem csak ebből áll, hogy minden nap meglegyen az esti virtuális-jóéjt puszi. Ettől a párod még szerethet és odalehet érted. 3 évet eldobnál ezért? Mert nem csörgetett meg mobilon, mikor már aznap este amúgy is beszéltetek? Most komolyan?
2014. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez csak a kapcsolat elején megy általában, normál esetben már fél év elteltével, sőt pár hónap elteltével sincs ilyen.
2014. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5ös válaszolóval!
2014. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ööööö...de miért nem hívod Te lefekvés előtt? Vagy Te csak akor akarod hallani a hangját, ha ő hív (és elvárod)? Most akkor nem is szereted? :D
2014. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Más problémák is vannak nálunk (2 hónap alatt 3x szakított velem sajnos), de én még reménykedem.. de kezdenek eltűnni ezek a dolgok és kezdem azt gondolni, hogy nincs már igaz szerelem a földön
2014. szept. 4. 10:59
 9/14 anonim ***** válasza:

mással is igy van csak sokan hamarabb leadják ezt én tuti egy évig sem birtam volna ki

neked szerencséd van hogy 3 évig hivott napi szinten

lehet dolga akadt vagy ijesmi

amugy ne tedd ezt neki kötelezővé mert kell a szabadság is nem fonhatod a nyakad köré

a mindennappi találka se jo főleg három éven keresztuűl ő is menne haverjaival stb

te is találj ki vmit

a végén elveszited ha nagyon rámászol

bár anyósjelöltek mindig azt mondják hogy idejében kell a fiunak megmondani mit tegyen magadhoz dédelgetni hogy haverokkal sörözni se legyen ideje lehetősége

de épp ezzel rontják el a kapcsolatot

2014. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a párom, de nem szoktm reggel-este minden nap hívogatni, ha napközben amúgy is találkozunk. Nem ezen múlik, hogy valaki szeret-e.
2014. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!