Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnap megyek vissza az...

Holnap megyek vissza az orvoshoz, ha azt mondom neki, hogy még kicsit rosszul érzem magam akkor kiír szerdáig?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az orvosodtól függ. Nekem volt orvosom, aki még másnapra se írt ki, pedig valóban beteg voltam. De olyan is volt, aki kiírt 2 hétre úgy, hogy kutya bajom sem volt.
2014. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán, ha a kicsit kiveszed, lehet kiír. :) Ahogy első írta, doki függő is.
2014. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de lehet, hogy elküld vérvételre és egyéb kivizsgálásokra.
2014. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Doki és betegségfüggő: mi bajod volt, mennyit voltál már otthon, milyen gyógyszert kaptál, volt-e és hány fokos lázad stb. Amúgy dolgozatírás lesz?
2014. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz dolgozatírás,és szerdától vagyok otthon.
2014. okt. 19. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk hasmenésed volt, akkor mondd azt, hogy még mindig tart, vagy, stb., ha megfázás, akkor kicsit nehezebb kamuzni, mert látszik a torkodon, hogy már oké-e vagy sem, de azért akkor is lehet ilyeneket mondani, hogy annyira le vagy gyengülve, hogy egész nap csak fekszel, stb.
2014. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a két napot szerintem bírd ki már a szünetig a suliban, legalább le tudod írni, hogy mit tanultatok míg hiányoztál és, hogy miket kell bepótolni a szünet alatt.
2014. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!