Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, hogy a...

Szerintetek gáz, hogy a barátnőimmel járok orvoshoz?

Figyelt kérdés

Természetesen a rendelőbe nem jönnek be velem, hanem kint megvárnak. Mindig csak egyszerre egy jön velem, és csöndesen beszélgetni szoktunk. Ez amúgy nem háziorvos, és rosszul sem vagyok, csak volt egy betegségem, ami miatt elég sokat jártam kontorllra, illetve most is valami hasonló miatt kell visszamennem és volt, hogy a dokimra 3-4 órákat is várni kellett.


Amúgy még soha nem kértem senkit, mindig maguktól ajánlották fel (utána általában az adott illetővel közös programom volt).


Csak eszembe jutott, hogy ez nem 'gáz', ugye?

17/L


2014. aug. 12. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem :D
2014. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, csak idétlenség, éretlenség. Ugyanolyan, mint csoportosan menni a WC-re.
2014. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, olyan, mint csoportosan WC-re menni. Nevetséges, kisgyerekes és felesleges.


Már majdnem felnőttként nem ezt várná az ember...

2014. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De a 2 ember az nem nagyon csoport még szerintem. :D

meg az is különbség, hogy a wc-n maximum 5 percet kell várni, itt meg 1-4 óra közt valamennyit a zsúfolt rendelőben.

2014. aug. 12. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem az.

Én is volt, hogy fogászatra elkísértem bnőmet, és már 22 évesek voltunk akkor.

2014. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a sok hülyére, nem gáz egyáltalán, ez is csak azt mutatja milyen igaz barátnők!!! :)
2014. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!