Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek megutált az...

Szerintetek megutált az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Tavaly még totál jól elvoltunk, nem voltunk az osztály BFF-jei azért, de sokkal másabb volt mint most. Tesin szívesen dolgozott velem ha páros munka volt, órákon is mellém ült néha és beszélgetni is jókat beszélgettünk. Utána, amikor újra kezdődött a suli, úgy vettem észre, hogy tartja tőlem a távolságot. Gyakran úgy tesz, mintha nem hallaná, ha hozzá szólok vagy elintézi egy-két szavas válasszal. Egy angolórán mellette ülök, és amikor páros szituáció van akkor azt látom rajta mindig, hogy egyáltalán nincs kedve velem csinálni. Tesin, amikor kimehetünk tollasozni, és úgy alakul, hogy velem kell játszania, akkor sem olyan, mint tavaly (hogy nevetgéltünk ha hülyén ütött a másik, stb.), hanem pókerarcot vág egész idő alatt. Hallottam már emberektől, hogy az kilencedik évfolyam leginkább a kamubarátságokról szól, de nem értem, hogy mégis mit tehettem, amivel "elüldöztem" volna magamtól. Ja, amúgy a kétnapos osztálykiránduláson is egymás mellett voltak a matracaink és együtt szívattuk azokat, akik már elaludtak (pl belefújtunk a fülükbe meg ilyenek). Szóval nem igazán értem, hogy mi lehet velem a gondja. Mondjuk van társaságom az osztályba, nem arról van szó, de ő nagyon tartja tőlem a távolságot.. :/

Valakinek már volt része ilyenben?


L/16


2014. okt. 19. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem utált meg, csak nem akar annyira jóba lenni, mint tavaly. Valami oka csak van, de legegyszerűbb, ha őt magát kérdezed. Egyébként nem lehet erőltetni egy barátságot, az kialakul, ha megvannak a feltételei. Tarts Te is egy kis távolságot, hátha pont az a baja, hogy nagyon rátelepszel.
2014. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, mi lehet az... Ha bátor vagy, megkérdezheted tőle is. Pl. félrehívod, hogy más ne hallja, és valami ilyesmit mondasz: "Julcsi, tavaly annyit lógtunk együtt, úgy láttam, te is nagyon élvezed az én társaságomat. Idén viszont mintha csak a terhedre lennék. Valami baj van? Rosszat mondtam? Ha megbántottalak, szeretném megtudni, mivel, és bocsánatot kérni, kibékülni." Két dolog lehet: kiugrik a nyúl a bokorból, és nyíltan utálni fog, vagy mond valamit, hogy mi a baj, és segíteni tudtok a dolgon. Én megpróbálnám, de azért van kockázata.
2014. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!